להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

שחלות פולציסטיות

חזרה לסיפורי מקרה
טיפולי פוריות להריון שחלות פולציסטיות

תסמונת השחלות הפולציסטיות יכולות לעכב כניסה להריון, אולם דיקור סיני יכול לזרז תהליכים ולשמש מתווך בין האישה לרצונה להיות אמא.

לא תמיד הכל ברור, ויש הרבה סימני שאלה, אולם שילוב של רפואה מערבית רפואה סינית ורפואה משלימה נותנים מענה שלם בדרך לריפוי.

נוגה בחורה יפה, בת 25 , הגיעה אלי אחרי 2 טיפולי פיריון שנכשלו. מנעורים סבלה מתסמונת השחלות הפולציסטיות, בעיה הורמונלית שלא אובחנה בגיל הנעורים אלא "נפתרה" ע"י מתן גלולות למניעת הריון על מנת להסדיר את המחזור.

אחרי הנישואין נוגה הפסיקה את נטילת הגלולות, אולם המחזור לא הגיע, בדיקה גניקולוגית אישרה כי נוגה סובלת מבעיה הורמונלית שבגללה לא תוכל להכנס להריון באופן טבעי אלא תזדקק לטיפולי פוריות. ( הפרוטוקול הרפואי המערבי מורכב יותר, אך לא כאן המקום לפרט אותו).

נוגה ובן זוגה מנסים מזה מספר שנים להכנס להריון, אולם הם אינם מצליחים.

שני טיפולים כושלים הביאו את נוגה אלי מיואשת.

"בטיפול הראשון היתה לי הרגשה שלא אצליח, אולם בטיפול השני הייתי בטוחה בטוחה בטוחה שאצליח" אמרה נוגה בעיינים עייפות.

"למה?" שאלתי.

"כי קראתי את הספר "הסוד" ועשיתי בדיוק כמו שכתוב, והאכזבה הייתה קשה" דמעות ניקוו בעיניה החומות היפות, היא המשיכה " הייתי אופטמית,חשבתי מחשבות חיוביות, לא היה בי ספק, ועכשיו אני פסימית וממש לא אכפת לי, אני פה רק בגלל שבן זוגי גרר אותי".

הבטתי בנוגה, והבנתי שאני בבעיה. קשה ליצור תהליך ריפוי כשיש ספק, לכן נעזרתי בפרחי באך על מנת לעורר בנוגה את האמונה מחדש, ולפורר את הספק. הספק מפסיק תהליכים.

הבעיה עם הספר "הסוד" שהוא ספר אינסטנט לחיים, אי אפשר לטפל בבעיות שורש רק עם מחשבה חיובית. יש לעשות עבודת גינון ולעקור עשבים שוטים, וכל פעולת עקירה כואבת.

נוגה ביקשה לדעת מה עושה הדיקור הסיני, הסברתי לה את מהלך הטיפול באופן מעשי וארצי, חששתי שאם אוסיף נופך רוחני היא תבהל.

"הדיקור הסיני בעיקר משפעל את המרידינים שהם ערוצי האנרגיה שזורמים לאורך הגוף, ואת הדם, הוא יגרום לתגובה טובה יותר של הגוף להורמונים שאת נוטלת" אמרתי "לעיתים החסימה היא ברובד התודעה וצריך גם שם לטפל, הורמונים סנטטים שאת נוטלת חזקים מאוד, אז כיצד זה יתכן שהם לא משפיעים?" שאלתי את נוגה.

"האמת אין לי מושג, זה באמת מוזר כי תמיד בטיפולים הרופא אומר שהכל מושלם ומבנה הרירית טוב, ובכל זאת אין הריון.." אמרה נוגה ועייניה ברקו כמו תקווה נעורה בה.

"בוודאי" אישרתי את דבריה " כי ישנם דברים שצריך לטפל בהם, ובשביל זה אני פה". אמרתי בחיוך. יש לציין שע"פ הרפואה הסינית יש מרידיאנים מיוחדים שהם הבסיס של ההריון, אצל נוגה מרידיאן העיבור, שהוא מרידיאן מיוחד, היה ריק.

נוגה קיבלה גם בקבוק אור וצבע עם הנחיה למרוח אותו בצ´קרות של הרחם ושל הגרון.

אחרי הטיפול הראשון רירית הרחם עלתה תוך יומיים מ 6 ל-7.

אחרי שבוע נוגה התקשרה אלי בהתרגשות שרירית הרחם בפעם הראשונה הגיעה ל 8.5.
מועד ההפריה התקרב, וכולנו היינו במתח, נוגה קיבלה ממני שיעורי בית:

1. לא להסתכל לצדדים, לא להתעניין מה שקורה בחוץ, אלא מה שקורה בפנים.(גם הרחם הוא פנימי).

2. לדבר לרחם ולבקש ממנו סליחה, ולומר לו שהיא אוהבת אותו ושמחה שהוא שלה.

3. להמשיך להשתמש בבקבוק אור וצבע לגדילה רוחנית אנרגטית.

4. להשתמש בפרחי באך .

בכל מהלך הטיפולים נוגה גדלה יפה רוחנית, והיה ברור לי שהיא מוכנה להריון, שהתודעה שלה השתחררה ומוכנה לקלוט משהו חדש לתוכה.

לעיתים כשיש משהו בבטן שאנו שומרים אותו ולא משחררים, הוא ממלא אותנו ולא מאפשר למשהו אחר כמו הריון להקלט, אצל נוגה זו הייתה הבושה שמשהו לא תקין אצלה כאישה והרבה תחושות אשם, בטיפול שלפני ההפריה דיברנו ארוכות, וסיימנו את הטיפול בעיסוי מקומי שהענקתי לה לרחם יחד עם הילינג באור וצבע.

השבועיים של ההמתנה לתוצאות ההפריה הם השבועיים הקשים ביותר, לנוגה ניתן טיפול דיקור סיני אחרי החזרת העוברים על מנת להזרים דם ואנרגיה לרחם, שוב נתתי לנוגה פרחי באך, והמלצתי לה להמשיך ולהשתמש בבקבוק אור וצבע, ולמרוח אותו על צ´אקרת הרחם.

נוגה הביעה דאגה שהיא אינה מרגישה התכווצויות ברחם או כל תחושה אחרת שנותנת סימן של חיים, הרגעתי אותה והסברתי לה שכל מה שעליה לעשות זה להאמין שהיא ראויה להיות אמא.
תוצאת בדיקת הדם אישרה שנוגה בהריון.

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית.בכול מקרה של בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להתייעץ עם הרופא המטפל