להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

פוריות בנשים

חזרה לסיפורי מקרה
כניסה להריון טבעי

הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול. בסיפור מקרה זה ניתן לראות כי הנפש רוצה להיכנס להריון, אולם הגוף מתקשה לעשות כך אנרגטית בעקבות טראומה מקומית...ואיך בדי משי צבעוניים עוזרים לפתור את הבעיה.

שירה, אישה יפה ומשכילה, בת 32 הגיעה אלי אחרי שנתיים בהן היא מנסה להכנס להריון ללא הצלחה. היא נשואה עם שתי בנות מקסימות.

היא בעלת מודעות עצמית ורגישות גבוהה לסביבה,מכירה את חישוב תהליך הכניסה להריון מבחינת המחזור החודשי, משמע ביוץ.

בפגישה הראשונה היא נראתה לי מעט מהוססת, "אני רוצה להכנס להריון, אולם אני שנתיים לא ממש נקלטת, והתחלתי לחשוב שאולי אני לא ממש רוצה בזה. מה את חושבת, כלומר בקשר של הגוף לנפש, למה אני לא נקלטת?" שאלה אותי שירה שאלה מסובכת ולא פשוטה בכלל.

"עשית בדיקות ברפואה מערבית?" שאלתי בתקווה שמשם תגיע תשובה שתפתור אותי מחיטוט אינסופי בחבלים של הקשר של הגוף לנפש.

"כן, והכול תקין" אמרה שירה בשמחה.

"אה" עניתי וחשבתי בליבי שעתה מונחת לפני הדרישה להסביר את מה שהמדע לא מצליח להסביר, למה זה לא קורה לי? כלומר אם הכול תקין למה אני לא מצליחה להכנס להריון?

"את מוזמנת לבחור ארבעה בקבוקי אורה סומא " אמרתי בחיוך.

"איזה יופי" היא ניגשה לבחור ארבעה בקבוקי ריפוי מהאורה סומא ומיד שאלה "מה זה אומר?".

בקבוק הריפוי ששירה בחרה גילה לי שהמקום שבו שירה זקוקה לריפוי המודעות טמון בצ´אקרת השורש, הצ´אקרה הראשונה ששיכת לתקופה הראשונה של חיינו, לצרכים ההשרדותיים שלנו כגון: אוכל, שתיה, צרכים פיזיים כמו התרוקנות והפיזיולוגיה המינית.

ברור היה לי שהאנרגיה באזור הזה שברפואה הסינית משוייכת למחמם התחתון חלשה ומרוקנת.

בדיקת הדופק שיקפה מצב דומה.

המחמם התחתון ששיך לאנרגיית הפריון היה ריק, ואנרגיית הכבד הייתה תקועה.

אנרגיית הכבד שייכת ליכולת להניע את אנרגיית הצ´י בגוף ואת הדם, הכבד מאכסן את הדם במיוחד בלילה ואחראי על איכותו.

הדם התקוע בכבד לא מאפשר הזנה טובה של דם לרחם.

אנרגיית הכליות מאכסנת את כוח הרצון והכבד את היכולת לראות מטרה ולפעול לעברה, הכבד הוא כמו המצביא בצבא, "אל המטרות היכון, אש" וזה מסביר את חוסר הביטחון וההיסוס בקבלת ההחלטה האם להכנס להריון.

מקרה זה מראה בצורה יפה את הקשר בין הגוף לנפש דווקא מהאספקט המעשי, מאחר ואין דם איכותי בכבד, והכבד אחראי הן על הפיריון והן על קבלת ההחלטות בחיים, ההפריה לא יכלה להתקיים, הפיזי השפיע על הנפשי רוחני.

הבטתי בפניה היפות והמטופחות של שירה, ולאחר הבטתי בבקבוקי הצבע, ראיתי שיש משהו נוסף על כן שאלתי: "איך היו ההריונות הקודמים?"

"ההריון השני לא היה בעייתי, אך בהריון הראשון היה לי ציסטה בשחלה הימנית והרופאים נאלצו לנתח אותי להוצאת הציסטה, והניתוח היווה סכנה לעובר, אבל ברוך השם הכול עבר תקין".

"ואיך ההחלמה מהניתוח? מפתיחת חלל הבטן?" שאלתי.

"אל תשאלי, זה היה נורא, ראשית לא הרדימו אותי טוב והרגשתי את כול הכאב של הניתוח בלי יכולת להגיד את זה כי הייתי כאילו בהרדמה מלאה, ומעבר לזה שנתיים והחתך לא הגליד, בכול פעם שניגשתי לרופאה היא ענתה לי שזה יעבור עם הזמן, אבל הזמן הזה היה ארוך מאוד".

לפתע הבנתי את הבחירה של הבקבוק ריפוי! ברמת הנשמה יש תקיעות טראומטית שקשורה לאזור המין שטרם שוחררה או הובאה אל פיוסה, הגוף רשם את הדברים אך גם הנשמה, צריך לטפל בשני הרבדים הללו, כי כנראה מסיבות לא ברורות עד סופן כרגע אנרגיה זו התעוררה וצפה.

היה ברור לי שבשלב כלשהו אצטרך לבצע פתיחת צלקת עם דיקור ועם בדי המשי, אך בחרתי שלא לעשות כך בטיפול הראשון.

הטיפול הראשון התמקד בהנעת הדם התקוע של הכבד.

את הטיפול השני פתחתי בהסבר קצר: "תראי שירה" שתקתי לרגע לכוון את מילותי "מאחר ואת לא ממש בטוחה אם את רוצה להכנס להריון, כך לפחות שמעתי בגוון קולך בטיפול האחרון, אני אעשה את מה שאני יודעת והוכשרתי לעשות, וכול השאר יעשה מעצמו, אני לא יכולה לשכנע אותך אם כן או להכנס להריון, אני יודעת רק לטפל באיזון התנועות בגוף, אני מקווה שאת מבינה אותי?".

"כן" חייכה שירה חיוך מעודן.

המחזור של שירה אחרי הדיקור הראשון הגיע ללא כאבים ללא גושים וסכ"ה היה טוב יותר בהשוואה למחזורים קודמים.

עבורי זה היה סימן שהתקיעות נפתחה, בדיקת הדופק הראתה שעדיין יש תקיעות וחסימה.
בטיפול השני המשכתי לפתוח את החסימה של הכבד יחד עם חיזוק הכליות שהן אחראיות על כול תהליכי הפיריון בגוף והן הבסיס העמוק לחיים שקיימים ואלו שעוד יווצרו.

בטיפול השלישי ששירה הגיעה אלי הדופק של הכבד השתפר פלאים הוא היה מלא עגול ונוכח, שמחתי והודעתי לשירה שלדעתי הגוף כבר מתבשל ועתה הגיעה השעה לעשות דיקור על מנת לפתוח את הצלקת.

מהי פתיחת צלקת?

גופנו מרושת במרידיאנים, כלומר ערוצי אנרגיה, לאורך הגוף מקדימה ואחורה, כאשר סכין המנתחים חותך בשר יש פגיעה בעור אך גם במרידאנים, הפגיעה במרידאנים תלויה במיקום החתך.

מאחר והחתך נעשה בבטן התחתונה יש פגיעה בזרימה של המרידיאנים של הכבד הכליות הקיבה ומרידיאן מיוחד בשם CV – שהוא מרידיאן העיבור .

בזמן טיפול הדיקור בנוסף למחטים שמתי על הצלקת גם שמן טיפולי של צבע מה"אורה סומא" שתפקידו לטפל בטראומה שנגרמה לגוף – נשמה.

אחרי יום שירה מתקשרת אלי ואומרת שיש לה בחילות קלות ואם זה בסדר, חייכתי ואמרתי שזה בסדר.

מרידיאן הכבד הכליות והCHONG שגם הוא מרידיאן שקשור לעיבור נעים מלמטה כלפי מעלה, ואם יש בחילה שזה עליה של צ´י, משמע אנרגיה, כלפי מעלה, סביר להניח שהם נפתחו.

בערב התקשרתי לשירה לשאול לשלומה, היא אמרה שהבחילות נעלמו אחרי השיחה איתי.
אם יהיו שינויים, ביקשתי, תעדכני אותי.

הטלפון הבא משירה בישר לי שהיא נקלטה להריון.

הללויה.

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית.בכול מקרה של בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להתייעץ עם הרופא המטפל.