להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני הריון מתוך השקט

מהי העוצמה של האישה? העוצמה של האישה היא השקט.

ברפואה הסינית אישה משולה למים בעוד הגבר משול לאש, וכך גם בטיפולי דיקור סיני לפוריות וכניסה להריון יש לשים דגש על איכות המים בגופה של האישה.

מה משמעות איכות המים? זה בעיקר כמה היא רגועה ונינוחה, בעיקר אפשר להרגיש את זה בדופק.

התכונה העיקרית של המים זה ביכולת שלהם להיות שקטים ורגועים, שלווים ונעים ללא הפרעות,  השקט מביא לרגיעה של כול המערכות, הפיזית והנפשית, ואישה שמבקשת להתעבר צריכה הרבה שקט נפשי, השקט מביא לרגיעה והרגיעה מביאה להתעברות ללא מאמץ.

כמה סיפורים כבר שמעת על נשים שנרגעו ושיחררו והתעברו אחרי הרבה מאוד זמן שניסו להיקלט להריון ולא הצליחו. השקט הוא נקודת השינוי וההצלחה.

איך יוצרים שקט?

אז קודם מה יכולים להפריע לשקט? כמובן רעשים.

ומהם הרעשים?

כמובן בראש ובראשונה המחשבות שלנו, המחשבות והדאגות של מה יהיה ואיך יהיה ולמה אין, ומחשבות ודאגות על גבי דאגות...אינסוף רעשים, ואז גם השוואות מה אצלה ואיך אצלה, ועוד סיפורים והרבה רעשים...

ואחרי המחשבות באים גם הרגשות. ברפואה הסינית ובטיפולים בדיקור סיני לפוריות בפרט, העולם הריגשי נחשב למחולל מחלה לא פחות מוירוס או חיידק.

רגשות כמו קינאה כעס פחד ועוד, יכולים לצמצם אותנו ולכווץ את הגוף ולהשפיע באופן עקיף על המחשבות שלנו, ויש פה גלגל חוזר...

מי לא מכירה את התחושה הזו של קינאה כשאת רואה שכול החברות מסביבך בהריון, ועוד נשים ברחוב, ורק את לא, ואת חוזרת הביתה עם רגשות של תיסכול ועצבות, ובן הזוג שלך לא מבין מה את רוצה?

וככה השקט הפנימי מופר, לא רק ממה שקורה לך עכשיו, למשל בעיות בעבודה, מחלות שונות של בני משפחה, זיכרונות מהעבר, אלא גם מרגשות ומחשבות שקשורים באופן ישיר לניסיונות שלך להיקלט להריון.

התלונה הנפוצה ביותר אצלי בקליניקה בטיפולי דיקור סיני לפוריות וכניסה להריון, זה שהאישה לא רגועה, חוסר שקט ומנוחה.

אז איך נרגעים ? - הנה כמה עצות פשוטות ויעילות, קחי לך כול שבוע עצה אחת ותשתמשי בה בחייך..

1.תרגילי נשימה  - נשימה לבטן תחתונה, הנשימה מכניסה יותר חמצן ומרגיעה את כול איברי הגוף. נשימה טובה עושה מסז' לאיברים הפנימיים במיוחד איברי הרבייה,  ובכך משמרת את זרימת הדם הטובה בבטן התחתונה.

2. תרגילי יוגה פילטיס או צ'י קונג, פעילות ספורטיבית – כול מה שיכול לשחרר את העומסים של הגוף ולהניע זרימה טובה של צ'י ודם.

3. תזונה טובה ומרגיעה – כמו תה קמומיל או לואיזה, לחם מטיה מלאה או כוסמין או שיפון, דגש על ירקות טריים וירוקים בעיקר, אגוזים שקדים, שמן זית ועוד..

4.חשיבה חיובית – לבדוק עם עצמך איזה משפטים את אומרת לעצמך שיכולים להפריע לך להיקלט להריון בקלות ובמהירות, ולשנות אותם. כמו למשל: "כול דבר בחיים הולך לי קשה", מה זה משדר לתודעה שלך? שגם בהיקלטות להריון יהיה לך קשה. אבל למה החלטת את זה?

נכון בעבר אולי היה לך קשה, אבל החיים זה תנועה ודברים יכולים להשתנות, אז תתחילי עם שינוי הגישה ותגידי לעצמך: "אני אעשה ככול יכולתי שיהיה לי קל בתהליך הזה" ותחייכי אל עצמך, חיוך תמיד ממיס קשיים.

אני זוכרת שהיתה לי מטופלת בדיקור סיני לכניסה להריון שכתבה באמבטיה בתוך הארון, על המקרר, מלא משפטים חיוביים לעצמה, וככה היא פשוט הטמיעה את האנרגיה החיובית אל התודעה והגוף, והצליחה להתעבר אחרי הרבה זמן שלא הצליחה.

השקט הוא מבורך, והוא עוצמתה של האישה, היכולת לבקש בשקט ולקבל בלי לצרוח או לצאת מכליך, להיות בשקט כמו מים באגם, שאפשר לראות את השתקפות הלבנה בלילה.

כמה ברכה יש בשקט, כמה יכולת בריאה ליצור חיים ואהבה!

 

 

 

 

פרסום ראשון :15/10/2020 11:54:24
עדכון אחרון :15/10/2020 11:55:25