להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני כניסה להריון מה את רוצה

וואו, כמה רעשי רקע יש בחיינו, רעשי רקע זה בעיקר מה שאני צריכה, ופחות מה אני רוצה. צורך לרוב הוא משהו חיצוני, אני צריכה ללכת לקניות כי חסר לי משהו, לעומת רוצה שזה הקשבה פנימית לדוגמה אני רוצה להתחיל לחיות חיים יותר מאוזנים.

לרוב המחשבה על מה אני צריכה במקום רוצה, יוצרת חיכוך וקונפליקט, כי החברה אומרת לנו מה צריך וגם מתי, וזה לא תמיד נמצא באותו מקום של הרוצה של הקול הפנימי שלנו.

הרבה מטופלות מגיעות אלי לטיפולים בדיקור סיני  פוריות וכניסה להריון, והן נמצאות בתודעת הצריכה, אני צריכה להיכנס להריון בקלות ובמהירות, לפעמים הן ישתמשו במילה רוצה, אבל מהר מאוד יתברר שהיא למעשה צריכה. והנה רשימת הקניות לצריכה:

כי כול החברות שלי כבר בהריון

כי אין לי זמן

כי ההורים שלי מצפים ממני

כי אנחנו כבר הרבה שנים ביחד

כי אני צריכה להתפטר כבר מהעבודה

כי זה זמן מצויין אני כבר מעל לחצי שנה בעבודה

ועוד רשימת קניות ארוכה שכזו, אבל מה לעשות שהמציאות לא תמיד מתכתבת עם הצריכה אלא בודקת את הרוצה.. מה את רוצה? באמת באמת?

צעד ראשון עליך להיות כנה עם עצמך, להבין בדיוק מה ואיך את רוצה את הדברים, וגם עם מי, עם מי זה מאוד חשוב, האם את סגורה לגבי מי שאת רוצה להיכנס איתו להריון? או על הדרך?

בכול כך הרבה טיפולים בדיקור סיני כניסה להריון ופוריות אני מגלה פערים עצומים בצרכים של האישה, חוסר כנות להגיד את האמת שלה, ולהיות רגע נוכחת באמת הזו בלי להתבייש או לשפוט את מה שאת מרגישה. לדוגמה:

היתה לי מטופלת שלא הצליחה הרבה זמן להיקלט להריון בטיפולי פוריות, עשינו לא מעט טיפולים בדיקור סיני לפוריות, כולל עיסוי רחם לחיזוק הפוריות וכניסה להריון, ושום דבר לא התקדם. בסוף רק כשהיא דיברה את האמת שלה שהיא מתביישת (זו המילה בושה) שהיא עושה את זה בתרומת זרע, יכולנו לאוורר את הרגשות לסדר אותם מחדש, והופ...היא ניקלטה להריון עם תאומות !!

אם אין כנות עם עצמך על מה את רוצה, לא תדעי גם איך לעשות ולפעול עם הרצון שלך, את תנועי לשני כיוונים הפוכים, את תהיי במאבק פנימי וחיצוני וזה כשלעצמו יעקב את יכולת ההתעברות שלך.

דרך אגב, אחד העיכובים שאני רואה ושחוזרים על עצמם, זה המימוש העצמי הקריירה לעומת הכניסה להריון ואיך זה ישפיע על הקריירה של האישה. הקונפליקט הפנימי, הפיצול הריגשי ממש יכולים למנוע עיבור, ורק אם מצליחים לזהות את זה ולעשות הרמוניה בין הצרכים לרצונות, ולהעמיד אותם נכון ברצף הזמן, מגיעים לשלום פנימי, ולמימוש החלומות.

באהבה גדולה,

אוריה

 

פרסום ראשון :15/10/2020 11:46:55
עדכון אחרון :15/10/2020 11:48:01