להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני כניסה להריון רוגע והיקלטות להריון

מה הקשר בין הלב, המחשבות וכניסה להריון?

ברפואה הסינית הלב נחשב לקיסר של הגוף, במשמעות הוא המלך שקובע מה יהיה, הלב הוא גם המקום של הרגשות, ורגשות לא הרמוניים כמו : כעס, שנאה, פחד, מחשבות מרובות, מחלישים את היכולת של הלב להיות מסוגל לקבוע מה ואיך יהיה בממלכה של הגוף.

הרבה דברים מתרחשים בלב, רצונות מאוויים תפילות, הלב הוא מקדש הנשמה של כול אדם ושל אישה, והלב הוא מרכז החיים הרוחניים שלנו.

בטיפולים שלי בדיקור סיני פוריות וכניסה להריון אני שמה דגש  רב על הלב של האישה.

ברפואה הסינית יש אימרה: "כשהלב מוכן הרחם יביא את התינוק" , במשמעות שכשהעולם הרוחני של האישה מוכן הרחם כבר יצליח לעשות עיבור והריון.

עיקר הטיפול איננו על החלק הפיזי , אלא על החלק הנפשי ריגשי – הלב.

הלב הוא הקיסר המושל, והוא חייב להיות בריקות ופניות, שלא יהיו בו טרדות ומחשבות מיותרים, אלא שהוא יהיה חלל פנוי וריק לדברים להיכנס ולצאת.

אימרה נוספת בתרבות הסינית שאני אוהבת לצטט בכול מה שקשור לדיקור סיני  כהכנה של הגוף והתודעה לפני הריון זה:

"שליבך יהיה כמו אגם רגוע"

במשמעות שהלב שלך לא יהיה מוטרד מדברים, שהוא יהיה רגוע ושלו, ומדוע? כדי שתוכלי לראות את הפנים של הירח המלא משתקפים באגם. אם האגם יהיה רוגש ועם גלים, השיקוף של הירח יהיה מעוות.

ככה גם בחיים, אם את רוצה להתעבר מהר ובקלות, עליך להיות רגועה ושלווה, שהלב שלך יהיה רגוע ויוכל להוות השראה לרחם ולעזור בעיבור.

לב לא רגוע, משמעו רחם לא רגועה, המון כעסים, כאבי וסת, דימומים לא סדרים, ביוץ לא סדיר, העדר וסת, אישה שלא מקבלת מחזור, ועוד..

לב שהוא רגוע ושלו, שהמחשבות שבו הן עם מודעות היגיון וסדר, לב פתוח שבתודעת אהבה, יוכל לשלוח תדר וסיגנל לרחם – וליצור הריון.

לב אשר פועם את פעימת החיים, יכול ליצור פעימה של דופק בעובר, 

לב אשר פועם, יכול ליצור בריאה,

לב אשר פועם ואישה אשר מחוברת ללב שלה, לאמת שלה , לנשמה שלה, יכולה להתחבר לרחם דרך ערוץ אנרגיה , מרידיאן, ולהתעבר.

הלב , צ'קרת הלב, הוא רעיון מאוד מרכזי בתרבות הסינית וברפואה הסינית בפרט, שהלב יהיה פנוי שקט רגוע כמו אגם, שאישה תוכל לראות את המציאות בבירור באופן צלול בהכרה מלאה, ומהמקום הזה לפתוח ולהיפתח ולברוא חיים.

באהבה גדולה, אוריה

 

פרסום ראשון :15/10/2020 11:41:05
עדכון אחרון :15/10/2020 11:43:21