להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

קורס בהתפתחות רוחנית כשאלוהים קורא בשמך

קורס ייחודי ברמת גבוהה בהתפתחות רוחנית חיבור לנשמה - לפגוש את אלוהים ללא פחד, ביום יום, ללמוד לבטא את הנשמה את האהבה, להכיר את הסיפור של הנשמה שלך שמתחבא מאחורי המעשים המחשבות והכוונות. בואו באהבה !

 

 

 

 

 

 

אם הגעת עד לפה, במקרה או שלא במקרה, יש לכך סיבה רוחנית אנרגטית, וזהו עוד סימן ואבן דרך במסע שלך להתפתחות רוחנית וחיבור בלתי אמצעי לאלוהות.

הכול בהשגחה והכוונה עליונה של האלוהות והנשמה, משהו קרא לך לבוא, משהו מבקש ממך להתעורר ולהתחבר לנשמתך, אז בוא/י תקשיב/י תסכים/י להתפתח להתרחב ולהכיר את החלק הרוחני שבך.

הגעגוע לנשמה לבית, קרא לך הרבה מאוד שנים, ועכשיו את/ה מוכנ/ה להתחייב לדרך, להכיר את הנשמה האלוהית שלך, 

תודה שאת/ה פה מלא אמונה ואמון - שהכול הוא כדבר האלוהות השלמה, אשמח להיות מורת הדרך שלך בהתפתחות הרוחנית שאת/ה מייחל/ת לעצמך.

זהו מסע אל הלא נודע, המסתורין הגדול, הרוח הגדולה, שאפשר לפגוש אותה ללא פחד ועם אהבה, זהו מסע שבחיקו יש הרבה מתנות והפתעות טובות, זו האהבה שיחפשת ורק את/ה יכול לתת אותה לעצמך!

 

 

קורס התפתחות רוחנית - " כשאלוהים קורא בשמך "

קורס בהתפתחות רוחנית  3 רמות לימוד והעמקה, קורס שבו נכיר את השפה של העולם הרוחני של הנשמה ושל החומר. נעמיק במהות האלוהית ששוכנת מחוצה לנו ובתוכנו.
הלימוד יהיה גם דרך טקסטים מתרבויות שונות: בודהיזם טאואיזם ועוד, דרך הקבלה היהודית, מערכת הצ'קרות, שירים וקטעי ווידאו.
הלימוד היינו חומר ייחודי מתוך ידע רוחני ומיסטי שרכשתי במשך השנים, עם חיבור לרעיונות ריפוי של הרפואה ההוליסטית ושל ריפוי הנשמה.

 

 

 

ההרצאות יועברו דרך הזום

פתוח לגברים ונשים

אין צורך בידע רוחני קודם

קורס מבוא חובה  (לא ניתן להתקדם בקורסים ללא קורס מבוא)
בואו באהבה heart

 

רשימת ותוכן השיעורים :


קורס מבוא - 6 שיעורים

הנשמה והגוף - הנאהבים

נלמד על עולם האלוהות בשלמות שלו, ואז נרד לעולם הזה במפגש של האלוהות עם החומר. נכיר את רעיון בריאת העולם על פי הקבלה היהודית, נעמיק אל תוך ההבדלה של הנשמה בחומר, נבין לעומק את המסע שלנו בעולם הזה דרך העיינים של הנשמה, ומה תפקידנו כבני אדם.


חדרי גילוי האמת של הנשמה

בשיעורים האלו נתחיל להבין מהם הכיסויים של האלוהות בעולם החומר, למה צריך את הכיסוי של האלוהות, למה האדם מתעצב בחייו, חדרי החושך והעצבות איך לצאת מהם, על סמים ותרופות, משם נמשיך אל הקליפות שיש לנו על הלב, מדוע הם שם ואיך להוריד אותם, נסיר מסכות נחבר את זה לעומק של חג הפורים בואנו לחג פסח.

 

קורס העמקה שלב א' - 6 שיעורים

גלגל החיים סיום ולידה

בשיעורים האלה נדבר על החיים ועל סיום החיים - מוות, מה הקשר בין המוות לחיים, על המוות הגדול והמוות הקטן, מה מעורר בנשמה רעיון המוות, נדבר על החיים בעולם הבא, על גן עדן, נמשיך אל רעיון הארעיות, זמניות, אי האחזות בתפיסה הבודהיסטית, שחרור והרפיה, הכנה של אדם לקראת המוות, למות ללא פחד מגוף של עור לגוף של אור.

 

לבבי קשור באהבה

השיעורים יעסקו במערכות יחסים ואהבה, והתבטאות הנשמה. נעמוד על ההבדל בין תודעת ילד למבוגר, ואיך הנשמה מתפתחת באתגרים השונים שיש לה במערכות היחסים, נעמיק אל 3 רמות אהבה. ננסה להבין אהבה מגלגולים קודמים, נחמול על הלב השבור - הקליפות שעל הלב שמונעות מהנשמה לאהוב ולבטא אהבה, ננסה לעמוד על הרעיון למה השבירה חשובה לחיים, משם נלמד איך לאהוב בלי פחד, על אהבה ללא תנאי / אהבה שאינה תלויה בדבר האם היא קיימת בעולם הזה ואיך?, מהשבור נעבור לשלם - ללב השלם, איך אהבה קשורה למוות ומה היא מעוררת בנו ואיך היא יכולה למנוע מאיתנו לאהוב, ונתענג על קטע מספר הזוהר.

 

קורס העמקה שלב ב' - 7 שיעורים

תיקון וריפוי של הגוף והנשמה

מהו תיקון, מהו ריפוי, רמות שנות של יכולות ריפוי - מה מרפא מה ובאיזה חולי אנחנו זקוקים לאיזה כלי ריפוי, ריפוי של קו וריפוי של אנרגית מעגל, ריפוי חיינו כסיפור אינסופי של ספירלה, למה אנחנו חוזרים על טעויות בחיינו - האם אנחנו לא לומדים מטעויות?, מרחבים של ריפוי כיצד הם תורמים לחולי או ריפוי, על אנרגיה שאנחנו לוקחים מאחרים ולמה לא לעשות את זה, חמלה, זמן של ריפוי, העלאת ניצוצות (מונח מתוך הקבלה היהודית) בריפוי הנשמה, איך ליצור תודעת ריפוי.

 

קול האמת בקול הנשמה

צ'קרת הגרון נעמיק בהבנת הצ'קרה הזו הצבע שלה והחשיבות של המיקום שלה בביטוי של הנשמה שלנו, איך הגרון קשור לאגן, נדבר על מסורת ההשתקה והדיכוי ואיך זה משפיע על מימוש הנשמה - וכמובן איך להשתחרר ולבטא את עצמנו, למה אנחנו משתיקים אחרים ואת עצמנו? מה אנחנו מדכאים באמת?, איך לזהות את האמת של הנשמה שלנו ואיך לבטא אותה ללא פחד?, להוציא את האמת לאור , על שקר ואמת, לפתוח מרחב לאמת שלנו, לדבר את האמת שלנו ללא פחד, לחיות עם האמת בשלום, מקור האמת שבין השפתיים, מילה ושפה קירבה ואהבה. 

 

שירת הנשמה המקודשת

סוד הנשמה מתגלה ומתבטא במילים ודיבור, שיעור שכולו עיטוף של ידע חוכמה ואהבה, הודיה לרגעים מקודשים בו האלהות מראה ומשמיעה לנו את קולה וביטוייה.

 

אם יש לך שאלות או יש ברצונך להירשם לקורסים או הרצאות ניתן להשאיר לי הודעה ואחזור אליך בהקדם האפשרי

ניתן להירשם ולקבל עידכונים שוטפים למייל דרך רשימת התפוצה 

קורסים והרצאות בהתפתחות רוחנית

לדף הפייסבוק התפתחות רוחנית חיבור לנשמה

פרסום ראשון :01/07/2020 17:39:35
עדכון אחרון :02/07/2020 14:26:19