להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני כניסה להריון להאמין בעצמך

מטופלות מגיעות אלי לטיפולים בדיקור סיני לכניסה להריון ופוריות נשים , ומבקשות שאאמין בהן ביכולות שלהן, ואני לא ממש מבינה מה הן רוצות? השאלה היא לפני האם אני מאמינה בך:
האם את מאמינה בעצמך?
האם את מאמינה שאת יכולה להתעבר ולהיקלט להריון?

להאמין בעצמך זה לא משהו חיצוני, זה משהו פנימי, את חייבת להרגיש ולדעת בפנימיות שלך, להאמין בעצמך שאת יכולה להתעבר.

זה לא נמצא אצל בן הזוג, הרופא, או אפילו אצלי, כול האור והעוצמה נמצאים אצלך בתוך המחשבה והגוף!

נכון את צודקת, לימדו אותך לפקפק בעצמך,  היו פעמים שאמרו לך שאת לא יכולה לא מוכשרת ושבכלל לא מגיע לך להצליח, אבל מה שחשוב עכשיו זה מה את חושבת על עצמך? האם את בפנימיות שלך מאמינה שמגיע לך להצליח?

ושוב את צודקת אם תגידי לי שלעיתים ניסיון החיים לא תמיד האיר לך פנים, והיו לך הרבה כישלונות בעבר, כשלונות צורבים שהשאירו בך צלקת, ואף תראי לי את הצלקת, אבל האם הצלקת הזו צריכה למוע ממך לנסות ואולי אולי אפילו להצליח ?

אני שואלת מטופלות שלי שבאות אלי לטיפולים בדיקור סיני פוריות וכניסה להריון ,  שאלה שמביאה להן את ההבנה שיש בהן יותר כוחות משהן יודעות:

מהם המשאבים והיכולות שיש בך שיכולים לעשור לך להיכנס להריון בקלות ?

מהם המשאבים והיכולות שמונעים ממך להיכנס להריון בקלות ?

התשובות לשאלה הראשונה יכולים  להיות:  אני כותבת, אני אישה אופטימית, אני אוהבת פעילות ספורטיבית, אני בעלת חוש הומור, הבן זוג שלי /אחותי הם מקור השראה עוברי, פעילות התנדבותית, הים הוא משאב שמרגיע אותי וכו...

תשובות לשאלה השניה יכולים להיות : חברים פסימיים,  אורח חיים לא מאוזן, מחשבות לא טובות, זיכרונות מהעבר, עבודה מלחיצה וכו..

וכך אנחנו לוקחות את המשאבים החיוביים ומעצימות אותם, ואת המשאבים השליליים אנחנו מנטרלות ומשנות אותם, מקטינות את ההשפעה שלהם על חיינו.

ככול שאת מזהה ומעלה את כמות המשאבים החיוביים בחייך, כך את מגדילה את האמונה שלך בעצמך ובתהליך שאת עוברת בדרך לכניסה להריון טיבעי או בטיפולי פוריות.

האמונה בעצמך לא נמצאת מחוץ לך, היא  נמצאת בתוכך ותהליך הכניסה להריון יכול לעזור לך לזהות את העוצמות החבויות בך, ושיכולות לשמש אותך במהלך כול חייך באירועים שונים שבהם תהיה נוכחת כמו: מציאת עבודה, מציאת זוגיות, גילוי הקול הפנימי שלך וקבלת החלטות משמעותיות בחייך.

באהבה גדולה, אוריה

 

 

פרסום ראשון :10/06/2020 08:22:28
עדכון אחרון :10/06/2020 08:25:08