להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני כניסה להריון להגיד את האמת

להגיד את האמת הפנימית שלך - זו תמצית הרעיון למימוש הרצונות שלך.

 

אנחנו כול הזמן מחפשים אישורים חיצוניים לעשות את מה שאנחנו רוצים.

אלו בעיקר אישורים מאנשים שדעתם חשובה לנו, כמו ההורים והחברים, וכך אט אט ובלי שנשים לב אנחנו מפסיקים להקשיב ללב שלנו, כי אנחנו רוצים לקבל עוד אישורים חיצוניים, כשאת האישורים הללו אנלנו מתרגמים כאהבה, אוהבים אותי לא כועסים עלי, עשיתי מה שציפו ממני.

 

 

 

הלב מבחינה אנרגטית אצל נשים מחובר לבית החזה, לנשימה ולרגשות, אבל גם לרחם (כתבתי מאמר אחר בנושא - כניסה להריון מתוך השקט ), וכך נשים לא מבינות כיצד הן לא מסוגלות להגיד את מה שהן רוצות ומייחלות לו מהלב, ולכן לא מגיעות למקום שאליו רצו להגיע, ושהדברים משתהים ומתעכבים – במקרה שאני מדברת עליו הוא כמובן עיבור היקלטות להריון, והריון.

מטופלות רבות מגיעות אלי לטיפולים בדיקור סיני לכניסה להריון ופוריות, והדבר הראשון שבולט לעין זה העדר החיבור לאמת הפנימית שלהן, ליכולת שלהן להגיד מה שהן רוצות.

מגיל צעיר קיבלנו מסר כפול בקשר לאמת :

מצד אחד – ההורים רוצים שנגיד להם תמיד את האמת והם גם מבטיחים לנו שהם יעזרו לנו, אם רק נגיד להם את האמת.

ומצד שני -  כשאנחנו באים ואומרים להורים שלנו את האמת במרבית הפעמים אנחנו מקבלים תגובה כועסת, ובטח לא אוהדת או מבינה, או מקבלים עונש, או אפילו דחיה.

וכך למדנו במשך השנים לא להגיד את האמת שלנו, אלא להסתיר אותה, כי האמת לא תתקבל בהבנה, נהפוכו היא תתקבל באנרגיה של בוז ודחיה, ומיד הבנו להעמיד פנים ולספר סיפור אחר.

אז מהו הסיפור האחר שאנחנו נדרשים לספר כדי שלא יכעסו עלינו ? הסיפור האחר הוא להגיד את האמת שאני בטוחה שזה מה שישמע טוב, מה שמצפים ממני להגיד, וכול זה רק בשביל לקבל אהבה וחיבוק, כי כול מהותנו זה לחיות בתוך קהילה אוהבת ומחבקת.

בלי אהבה וחיבוק של החברה אנחנו מתים, כי אנחנו יצורים אנושיים, וככה יצורים אנושיים מתקיימים, קשרים תקשורת ומגע, וזו התניה בעייתית כשזה מגיע לאמירת האמת שלנו שלא תמיד מתיישרת עם האמת של החברה או של הקהילה.

ובלי לשים לב , כך את יכולה להגיע לרגע הרצון שלך להתעבר, ולגלות שאת לא מצליחה להיכנס להריון בקלות ובמהירות כמו שאת היית מצפה, וכול זה למה?

כי את לא מחוברת לאמת שלך, את לא אומרת את האמת שלך, את מה שאת רוצה, הלב שלך לא בקשר עם הרחם!

יש ניתוק בין הלב, שהוא המקום של האמת, הרבה פעמים שמים יד על הלב כסימן שאנחנו אומרים את האמת, והניתוק הזה לא מאפשר לנו להתחבר לרחם – המקום של התינוק .

המילה ניתוק – תינוק – תיקון , הן אותן אותיות בשפה העברית.

 

 

אז איך עושים תיקון?

מטופלות רבות שואלות אותי את השאלה הזו כשהן מגיעות אלי לטיפולים בדיקור סיני כניסה להריון טיבעי או בטיפולי פוריות, ואני נדרשת להחזיר אותן לעצמן, ללב שלהן, ולשאול אותן את השאלה המתבקשת:

מהי האמת שלך שאת רוצה לבטא? זהו התיקון של ילדותך לפני שאת מביאה ילד, את לא מגיעה עם כול המטען שלך מהילדות שלך, אלא לפני כן את עושה תיקון לכול העמדות הפנים והשקרים שצברת במהלך חייך,

את מתקינה מחדש את הלב שלך, להוויה שלך, לנשמה שלך!

לחיבור אל הלב יש  קשר למשל גם למחזור החודשי וזה חשוב עבור אישה שלא מקבלת מחזור או שיש לה ביוץ לא סדיר , או כול בעיה אחרת באברי הרבייה , הרבה פעמים זה כתוצאה מתקיעות באנרגיה של הלב ובאזור הגרון – אזור הדיבור.

אז איך אומרים את האמת? קודם צריך לגלות אותה ואז מגלים כבר דברים שחשבנו שהנה זה האמת שלי, מגלים כאמת של מישהו אחר...

לדוגמה: נכון אמרתי שבאמת באמת אני רוצה עכשיו הריון כי שתי חברות שלי אמרו את זה, אבל בעצם מה שאני רוצה עכשיו זה למצוא את הבן זוג הראוי להיות האבא של הילדים שלי, ובן זוגי הנוכחי הוא לא ראוי , אבל זה מה שיש..

הללויה!! עכשיו אפשר לקחת את כול האנרגיה של האמת שלך וליצור איתה חיים!! אין שקר אין עיכוב, יש את האמת! בואי נתחיל לממש אותה..

 

 

יש ביטוי שאומר " לשקר אין רגליים" , למה? כי שקר לא יכול להתקיים וללכת, אין לו תנועה, אם את מרגישה תקועה ורוצה לנוע כי תהליך שאת רוצה לא מתקיים, גלי את האמת שלך, והתנועה תיפתח התקיעות תשתחרר, האמת יוצאת לאור, יציאה, תנועה, חיים.

מה את רוצה? תקשיבי לאמת שלך, חפשי ותפגשי אדם מתחום הטיפול שיכול  לשמוע את האמת שלך, בלי ביקורת או שיפוט, בלי פחד או דימוי שלילי, ויכול לעזור לך לבטא את מהות רצונך הפנימי ומהות נשמתך הייחודי.

 

זה נקרא לעשות שלום!

באהבה גדולה, אוריה

 

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית.בכול מקרה של בעיה רפואית או בזמן נטילתתרופות יש להתייעץ עם הרופא המטפל.

 

פרסום ראשון :25/04/2020 11:39:05
עדכון אחרון :25/04/2020 11:56:41