להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני כניסה להריון - הכרת תודה

הכרת תודה מגשימה חלומות.

הכרה – להכיר להיות במודעות מלאה, להיות בנוכחות כאן ועכשיו בעיניים פקוחות, הכרה זה היכולת לזהות, מה ומי עומד מולי, ולהוקיר לו תודה. ואנחנו שוכחות את היכולת שלנו להוקיר תודה מאחר  והמחשבה המקובלת היא: שמגיע לי לקבל, לקחת, וזה נעשה ממקום הישרדותי שטוען שאני הייתי פה קודם.

ולמה בכלל לתת? מגיע לי לקבל, אני לא מספיק מקבלת, ובדרך את שוכחת מה את כן מקבלת. לדוגמה:

האם חשבת לתת סתם ככה מתנה להכרת תודה לרופא שלך?

לא.

למה לא? הרי הוא עוזר לך להגשים את החלום והרצון שלך,

אה כי את משלמת לו, אבל אז זה אנרגיה שווה, את לא מייצרת שום תנועה, הוא נותן לך טיפול ואת משלמת, אנרגיה של שיוויון.

אם את רוצה ליצור תנועה שמגדילה אנרגיה, את צריכה להיות בהכרת תודה ובנתינה לרופא מעבר לתשלום הרגיל, למשל לתת לו מתנה כלשהי כהכרת תודה עם  מילה טובה ומפרגנת הנתינה הזו יוצרת מעגל חדש של שפע, זה לא שיוויון של אנרגיה מבחינת כניסה ויציאה.

 

 

אני רואה את זה קורה עם מטופלות שלי שבאות לטיפולים בדיקור סיני לטיפולי פוריות הריון טיבעי או בטיפולי פוריות, זה ממש מדהים לראות איך זה מתגלגל וקורה.

הכרת התודה, הצניעות שבנתינה מהלב, לאותו אחד או אחת שתומכים בנו בדרך, מגשימה את החלום שלנו, למה? כי חלום שהוא רצון לא ממומש כרגע (חלום מתרחש בזמן שינה כשאנחנו לא בהכרה מלאה), הופך למוחשי כשאנחנו בערנות ובהכרה – איזו הכרה? בהכרת תודה!

הנתינה יכולה להיות פשוטה ולא יקרה, זה לא מה נתתי אלא הכוונה והמחשבה.

הכרת תודה, היא למעשה פידיון הנפש שלנו, זהו טקס ששכחנו אותו ממזמן, היכולת לפדות את הנפש שלנו במצבים לא פשוטים של חיכוך בין הרצון למציאות.

ביהדות יש את טקס ברכת הגומל, אנשים למשל שניצלו ממוות או היו בטיול ארוך וחזרו בשלום. המשתתפים בטקס זה מקבלים ברכה של גמילות חסדים – כי זה לא ברור מאליו שהם ניצלו ממחלה ממוות או חזרו בשלום,  זהו חסד, ובתמורה הם נותנים סכום כלשהו כתרומה עבור "ההצלה" , זהו פידיון נפש, הכסף זה המרה אנרגטית.

יש בטקס זה הכרת תודה, צניעות לכך שהאדם בחיים, כי זה יכול היה להסתיים אחרת.

בחברה שלנו היום השאלה הראשונה אנחנו שואלים היא: רגע, מה יוצא לי מזה?

זו שאלה חשובה, כי ככה החיים מתנהלים, סחר חליפין, אבל השאלה הזו לעיתים קרובות מצמצמת לנו את מרווח הנשימה, אנחנו נתקעים בתודעה של מאבק או לחימה בה אני צריכה לקבל, או לקחת בכוח כי מגיע לי, במקום ההבנה שאני ראויה.

כשאת מחליפה את המחשבה של מגיע לי, תנו לי, אני צריכה לקבל כי שילמתי, במחשבה רכה יותר של ריפוי בו אני נותנת מתוך הכרת תודה (לא מתוך הקרבה של הגוף או של הכסף), את פותחת מעגל חדש של מימוש חלומות וקבלה של נתינה גדולה יותר מהצד שקיבל, באופן ישיר או עקיף – על ידי מישהו אחר במקום אחר.

 

 

לואיז היי , אשת ריפוי בהקשר של גוף נפש שריפאה את עצמה מסרטן השחלות, כתבה בספר שלה ששכחנו להגיד תודה עם השנים כי כשהיינו ילדים הכריחו אותנו להגיד תודה גם כשלא רצינו, ועכשיו אנחנו מתמרדים ועושים בלי יודעין אפילו את ההפך, שוכחים להוקיר תודה.

היו בהכרת תודה למי שעוזר לכן בדרך להגשמת החלומות שלכן, הגדילו עבורו את הנתינה שלכן, זהו פידיון נפש ותהליך של מימוש החלומות שלכן.

אנרגיה לעולם לא נגמרת היא רק מתמירה את עצמה.

באהבה גדולה, אוריה

 

 

 

פרסום ראשון :25/04/2020 11:22:54
עדכון אחרון :25/04/2020 11:23:47