להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

הרחם מבקשת הגנה - דיקור סיני עיסוי רחם לשמירה והגנה

מה הרחם שלנו מבקשת מאיתנו? כשאני מקשיבה לרחם של האישה מה היא מספרת לי?

אין ספק היום שהטיפול בדיקור סיני לפוריות וכניסה להריון, הוא יעיל מאוד. טיפול יעיל נוסף הוא עיסוי רחם לכניסה להריון

לאחרונה שמתי לב, תוך כדי טיפולים בעיסוי רחם, כשהנחתי את ידיי על הבטן התחתונה של הנשים, שהרחם שלהן  מבקשת לא רק אהבה אלא גם הגנה. אך מה משמעות הדבר? למה אנחנו זקוקות להגנה?

כשהתבוננתי בכך עם עצמי בשקט, הבנתי שנשים רבות חשות מאויימות, שהרחם שלהן על אף שהיא פנימית ובתוך חלל האגן עטופה ומוגנת של ידי שרירים ורצפת האגן, היא עדיין חשופה, קל לחדור אליה ולעורר בה פחד, רגשות של מוות, ובפרט תחושת חדירה לפרטיות.

הרחם מבקשת לחוש לא רק אהובה אלא גם מוגנת, עטופה ושמורה, אבל איך עושים את זה? איך אפשר להגן על הרחם ?

שאלה טובה, הנה כמה דרכים שחשבתי עליהם:

לבישה של בגדים נוחים, לא לוחצים מידיי ולא עם בדים שלא נושמים , הכוונה בעיקר לתחתונים שרצוי שיהיו מבד כותנה, בגדים לוחצים וצמודים יכולים לתת תחושה של מחנק וחוסר איוורור, האזור סגור.

תחתוניות או תחבושות ללא חומרי ריח (מי שיכולה עדיף אורגני או תחבושות כותנה רב פעמיות או גבעוניות).

אבל העיקר, כך מצאתי בקליניקה שלי זה לבחור את הפרטנר הנכון להיות איתו במגע מיני, להיות ערה לחיבור המיני - מאיזה מקום הוא מגיע, מה הוא מבקש, מה אני רוצה לתת ואיך.. כול תחושת כניסה פיזית של חפץ או איבר לרחם , והרי הרחם הוא מקדש, יכול לגרום לנו לחוש לא מוגנות, גם אם המגע המיני היה מתוך הסכמה ורצון, תחושת האי מוגנות יכולה להישאר שם כזיכרון שאנחנו חשופות, ולהקשות על תהליכי עיבור. הנושא האחרון רחב מאוד ואין באפשרותי במדיה הזו לדבר עליו, אבל מה שחשוב לי שתיזכרי שאת ורחמך מבקשות הגנה (לא בלימה וסגירה זה שונה) של מרחב הרחם והאגן, למשך 9 חודשים, ובכלל לחייך כאישה יום יום.

טיפולים בדיקור סיני יכולים לעזור להעלות את רמת האנרגיה הכללית של הגוף, את זרימת הדם לרחם, להעלות ויטאליות ברחם, ובכך לשפר את מערך ההגנה הפיזי ובמקביל את ההגנה הריגשית.

 

 

 

 

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית. בכול מקרה של בעיה רפואית או נטילת תרופות יש להוועץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע.
פרסום ראשון :04/01/2020 12:41:11
עדכון אחרון :03/09/2022 08:53:02