להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני כניסה להריון חלימה והחלמה

על הקשר שבין חלומות שיש לנו לכניסה להריון. בתמונה ציור של מטופלת שלי שמתארת חלום שהיה לה...

אפשר להעמיק איתכם קצת? מה אתם אומרים?
אם כן אז בואו ניכנס לעומק החלומות שלנו, מה הם באים לספר לנו? והכי חשוב זה היכולת שלנו לברור את החלומות שלנו, מתי הם מגיעים מהתודעה הבסיסית שלנו ואין בהם כדי לקדם יותר מידיי את עלילת חיינו, ומתי הם מסרים מהרוח הגדולה (האלוהות בכבודה ועצמה)...

סבתא שלי ז"ל היתה פותרת חלומות, כך שנולדתי למשפחה שהיה בה הרבה כבוד לחלום ולפתרון החלום, , דיברנו סביב השולחן בחופשיות על חלומות, ואנשים היו באים לסבתא שלי לשמוע ממנה את משמעות החלום ומה לעשות איתו.
תמיד כול פתרון חלום היה מסתכם בברכה של סבתא שלי, והברכה היתה אותה הברכה "החלום זה סימן טוב, יגיע אליך שפע בקרוב, כול האסונות מתבטלים ברגע זה (במידה והיה חלום לא טוב) ", ולתפילה הזו היתה משמעות רבה!.

אומר שלא תמיד פשוט לזהות מהיכן הגיע החלום שלנו, וצריך הקשבה אמיתית לעצמנו, אבל אתייחס למקרה של מטופלת שלי שהגיעה אלי לטיפולים בדיקור סיני תמיכה בפוריות הנשית וכניסה להריון, שאימה היתה חולה כול תקופת הילדות והנערות שלה עד שנפטרה,
הדבר היה משא כבד על המטופלת ואף גרם לה לפקפק בבריאות שלה עצמה והיכולת הגופנית שלה להרות.

והיא חלמה חלום תוך כדי תהליך הטיפולים שלנו - אימה הגיעה אליה בחלום והיא בריאה, והיא לוקחת אותה למקום אחר בארץ, הן נוסעות ברכב, והאם ניראת שונה לחלוטין מאיך שהמטופלת שלי זכרה אותה מילדותה. הן דיברו צחקו ואז נפרדו לשלום.
החלום היה מאוד מוחשי והמטופלת זכרה את החלום כחוויה ערה ונוכחת ושיתפה אותי בו.

יש לזכור שחשוב מאוד את מי אנחנו משתפים בחלומות שבהם האלוהות, הרוח הקדושה, מיסתרוין החיים, פונה אלינו ומוסר לנו מסר מעולמות האור, והסיבה לכך היא שלעיתים כשאנחנו מספרים על חלום של אור למישהו שלא מבין את השפה הוא יכול לקחת מהכוח של החלום, ואז כבר עדיף לשתוק, לא לספר את החלום, ולשמור אותו לעצמנו.
אני זוכרת שזו עצה שסבתא שלי נתנה לי בילדות שלי: אל תספרי לכול אחד את החלומות שלך, רק לאלו שאת סומכת עליהם שהם מבינים את השפה שלך, יכולים לברך אותך, ולכבד את קדושת החלום, יהיה אשר יהיה חלום זה.

הקשבתי לחלום של המטופלת שלי קשב רב, ובעיקר הדהד לי המילה בריאה.
בריאה במשמעות - יצירה creation
ובריאה במשמעות - לא חולה healthy
כמו כן הדהד לי מהחלום רעיון הרכב - רכב או מרכבה יכול לייצג גם את הגוף של האם שעבר שינוי.

המילה החלמה והמילה חלימה, מהדהדים מצלול דומה, וכך בחלימה המדוברת, האם עברה תהליך של החלמה, ובמקביל לזה גם הבת (המטופלת),עברה ריפוי ללא מאמץ.

לא היה לי ספק שזה היה מסר מעולם האור, עולם האלוהות, הנשמה של האם ביקרה את המטופלת שלי בזמן החלום, במרחב הנשמות, כדי למסור לה מסר ברור :
אני בריאה, את בריאה, חוויית אימהות חדשה, יש לך את הברכה שלי, צאי, צאי לדרך המפתחות בפנים

החלום איפשר למטופלת לראות את כול המבנה המשפחתי בעבר בהווה ובעתיד בצורה חדשה ומאירת עיניים, יש פה ריפוי בן דורי בשושלת המשפחתית הנשית, והדבר חשוב מאוד כי העוברית היתה בת

חלומות נעימים ומאירי דרך

No photo description available.

 

פרסום ראשון :26/12/2019 12:32:32
עדכון אחרון :26/12/2019 12:37:00