להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

דיקור סיני כניסה להריון שער האמונה

איך אמונה בעצמנו יכול לעזור לנו להיקלט להריון למרות שחווינו כישלונות ? הסיפור של נטע משקף את האפשרות הזו.

אחרי החושך מגיע קצה של אור

הסיפור של נטע מאוד מרגש, נטע הגיעה אלי לטיפולים בדיקור סיני לכניסה להריון אחרי שהפילה פעמיים באופן טיבעי, זו היתה נקודת משבר ומפנה מבחינתה, אז היא הבינה שהיא זקוקה לעזרה ותמיכה נוספת, חיפוש מעמיק בגוגל הזמין אותה להתקשר אלי ולברר פרטים, וגם לקבוע תור לטיפולים.

היא הגיעה אלי מצד אחד מבולבלת, לא סומכת על הגוף שלה שיכול להיקלט באופן טיבעי להריון, ולכן חיפשה טיפול ברפואה סינית לכניסה להריון, אבל כרגע היא לא מסוגלת לחשוב על עוד הריון, ובמחשבה משותפת החלטנו לקחת שלושה חודשיים בהם נוכל לכין את הגוף לקראת הריון עם דיקור סיני ועיסוי רחם לחיזוק הפוריות והרחם.

לתמוך בגוף לחזק את הנפש והרוח

התחלנו באופן מתון אבל משמעותי לחזק את הגוף, בחרתי לתמוך בה בתזונה תומכת פוריות, כי בכללית היא אכלה בריא ומזין, הקפדנו על טיפולים סדירים בדיקור סיני לפוריות וכניסה להריון, את עיסוי הרחם לחיזוק הרחם והביוץ עשינו בין סוף הוסת לביוץ, ובנוסף נטע הסכימה לקחת צמחי מרפא סיניים שתומכים בחידוש הזרימה לרחם ויצירת דם טרי וחדש ברחם, כי הפלות בהריון בטרימסטר ראשון לעיתים מתרחשות כשאין מספיק זרימת דם טובה ברחם.

לקחת חופשה לרענן את הגוף והנפש

נטע החליטה שהיא רוצה לקחת חופשה לפני הניסיון הבא להיקלט להריון ואני תמכתי בהחלטה שלה, גם אני האמנתי שחופשה תעשה להם טוב לגוף ולנש ותוריד לחץ ומתח ותעניק אוויר חדש לנשימה. ואכן כך היה, נטע חזרה בכוחות מחודשים לטיפולים שלנו, מלאת אופטימיות ושלמה בהחלטה להיקלט להריון נוסף מעכשיו.

הריון - תשובה חיובית

ואכן תוך חודש מהרגע שנטע ובן זוגה החליטו לנסות להיכנס להריון היא ניקלטה, הגוף והנפש עבדו בהרמוניה והעיבור התאפשר. נטע היתה הפעם רגועה יותר, היא פחות חששה מהפלה נוספת, היא סמכה על הגוף ועל הטיפולים שלנו בדיקור סיני.

לידה

נטע ובן זוגה הביאו לעולם תינוקת מהממת בלידה טובה ובריאה לאמא ולתינוקת.

 

פרסום ראשון :26/12/2019 10:26:05
עדכון אחרון :11/04/2020 10:12:15