להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

כשאת מבקשת להיות מובנת

כול כך הרבה סערות יש בך, מחשבות, תפילות, כוונות, אהבות, ואת מרגישה שכול האנרגיה הזו סוחפת אותך, מטלטלת את ספינת חייך - ושאת לא מובנת...מה לעשות?

התבונני רגע בשצף קצף חייך, למה את מרגישה שאת לא מובנת? מה עולה לך עכשיו בהכרה עם השאלה הזו? איזו מילה, תחושה, תמונה?

האמת הפשוטה היא שאם את מרגישה לא מובנת זה כי את לא מספיק צלולה עם עצמך, לא מספיק זמן שהיית עם האמת שלך הפנימית, לא הכרת אותה לעומק, לא הרגשת בטוחה בה, לא הבנת עד עכשיו מי את באמת, ולמה את פה.

למה אני פה? שאלה מצויינת שמבקשת לקבל מענה, והמענה הפשוט הוא: את פה כדי להיות באיזון בין קבלה ונתינה של אהבה, של הכרה מאוזנת של אהבה, של יכולת לבטא בחופשיות את האהבה שלך, בלי מעוצורים ובלי חששות, להעניק מהחוכמה שלך שיש ברמת נשמתך ללא ביקורת או מניפולציות כלפי מי שמולך.

אהבה היא אור, ואור צריך חופש, כול ניסיון לכלוא אהבה ולשים אותה בחושך, סופו של מעשה זה פריצה לא מרוסנת או מוות, ואת זה אני מאמינה שאת לא מבקשת לחייך.

אז למה את מרגישה שלא מבינים אותך? האם את מבינה את נשמתך? שבי איתה רגע והכירי כמה יפה היא, כמה היא מלאת אהבה, וכמה האהבה הזו מבקשת לבטא את עצמה כלפי חוץ ולא להישאר רק בגבולות ליבך וגופך.

ברגע שתכירי באמת, תכירי בנשמה שלך, באור שהיא באה להיות, באהבה שאת יכולה להעניק ולקבל  את תרגישי מובנת.

כי בפשטות התנועה - הלב יפתח את עצמו בצינור של אהבה ואור לגרון, ואת תדברי בצלילות של הכרה את עצמך, בלי לעצור את הזרימה הטיבעית של נשמתך.

פרסום ראשון :28/01/2018 11:19:49
עדכון אחרון :31/01/2018 10:29:39