להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

השינוי האנרגטי והמתנות שהוא מביא איתו

השינוי האנרגטי – והמתנות שהוא מביא לנו , כי יש מתנות ממש נהדרות
עם ירידת הכמות העצומה של האהבה בשילוב עם המהירות של האור, מה שלא היה עד עכשיו, ומה שיהיה ככה עד הנצח, מעבר לצורך שלנו להסתגל לשינוי, יש לכך מטרה חשובה.

מאחר והאדם הוא יצור עם צורך להבין מטרות, למה זה כדאי לי כול השינוי הזה? כי כול אדם רוצה יציבות וביטחון כששינויים זה פחות רצוי, ומבחינת האדם זה איום קיומי לסדר ולמשמעת, אני אכתוב פה את הסיבות והתוצאות של השינוי האנרגטי כמו שאני מבינה אותם כרגע, כדי לעזור לשיתוף פעולה בין האור האינטנסיבי האלוהי שרוצה ליצור שינוי ויורד עכשיו לאדם, ובין האדם. רק אוסיף שיש עוד כמה תוצאות עתידיות שאני עדיין בוחנת אותם. אבל לבינתיים כדאי להתרגש עם מה שיש...

 

יציאות לחוויות חוץ גופיות – הדבר המדהים הזה יהיה באפשרותנו באופן זמין כול הזמן, ללא צורך בסמים או מדיטציות.

הגוף הפיזי בזכות הכניסה של האור פנימה יהיה יותר קל ואוורירי לתנועה, גופי האור שלנו יהיו יותר רחבים ונוכל לצאת למסעות חוץ גופיות מתי שרק נשתוקק בכך, למרחק לא יהיה משמעות.

 

 

תנועה בזמן – כול חווית הזמן תשתנה, נוכל לנוע בזמן, לקרב רצונות שלנו מהעתיד, נוכל לחזור לעבר ולתקן שם תיקונים, ובעיקר לחיות את ההווה.

לא נדבר על עתיד או עבר, נחיה רצף זמן אחיד בחוויה הריגשית, לא נהיה עבדים של הזיכרונות שלנו לא נחיה בתחושת החמצה של העבר או אי מימוש עצמי.

 

בחירה חופשית – תהיה לנו המון בחירה חופשית בהשוואה לעכשיו. משעשע אותי שאנשים חושבים שיש להם עכשיו בחירה חופשית, כי לעומת העתיד, עכשיו אנחנו באפס בחירה חופשית.

מאחר והאור הוא עצמו הבחירה החופשית, וחופש הוא תנועה, ככול שנכנס יותר אור לאדמה אל היקום, אל האדם, טווח הבחירה החופשית מתרחב משמעותית.

 

תקשורת טלפתית – כול התקשורת בין האנשים תהיה תקשורת טלפתית, נרגיש אחד את תחושותיו של השניה, נוכל לחוש אמפתיה ואהבה בקלות, לא נצטרך לשאול מה שלומך? אלא פשוט  נרגיש. סוף סוף לא נגיד: אני מחפשת מישהו שמבין אותי ללא מילים. זה פשוט מה שיהיה, נצטרך פחות מילים.

 

עולם הריפוי – הריפוי ישתנה, יהיה יותר אנרגטי ופחות חומרי. לא יהיו הרבה תרופות כימיות וניתוחים.

נרפא יותר דרך התודעה והמחשבה, כי יש יותר אור שיכול ליצור שינוי.

לא יהיו הרבה מחלות כמו: סרטן, פרקינסון, אלצהיימר, טרשת נפוצה וכו.. תמצא להם "תרופה", אבל יהיו הרבה הרבה הרבה יותר מחלות נפשיות ריגשיות, כי יש יותר אור, משהו יותר מופשט, שיצטרך ריפוי.

טיפולים אלטרנטיביים גם ישתנו, יהיו כאלה שלא יעבדו יותר ויחלפו מהעולם או ישנו צורה, צמחי המרפא גם ישתנו ביכולות הריפוי שלהם, למעשה הם כבר משתנים עכשיו אנחנו רק עוד לא יכולים לראות ולבחון את זה בתנאי מעבדה, והם יהיו חשובים מאוד בטיפול העתידי.

 

 

תנועה נשית – הנשים יהיו אלו שיובילו את השינוי וינכיחו אותו בעולם, הרחם יהיה כלי להשכין או את האור, ולעשות את השינוי, נשים יקחו חלק חשוב ומשמעותי בהתפתחות האנושית הבאה.

 

תיקונים אישיים – יהיה הרבה יותר קל כול תיקוני הנשמה, כי הכול מתרחש יותר מהר בתנועה, וכול אדם יהיה מחובר יותר לאור ולנשמה שלו.

לא נוכל לגמרי לסיים את עיניין התיקונים, כי עדיין נהיה תחת החסות האלוהית, רק היחס והעשיה ישתנה.

 

שחרור ומוות – יהיה לנו יותר קל לשחרר דברים כולל חפצים ואנשים, נראה את הכול בתנועה קלה של אור והתמרה.

לא נפחד מאיבוד ושיחרור, כולל ממוות, המוות יהיה דבר שיהיה לנו יותר מובן וטיבעי, נוכל להמית את עצמנו ולעלות באור השמיימה.

 

גאולה אישית – נבין שאין יותר גורו או דיקטטור או דמות סמכות אחרת שתיגאל אותנו מייסורנו, נהיה מחוייבים לגאולה אישית יום יומית של האור והנשמה שלנו, יחד עם ההבנה שכולנו אחת.

 

כדאי להרחיב את הלב, את התודעה עכשיו, כי האור והאהבה האלוהית מבקשת להיכנס פנימה, והיא לא תוותר, זה יהיה ויקרה, חשוב לזכור שלמרות כול האור שניכנס והתחושה שאנחנו אלוהים, עדיין נהיה תחת החסות האלוהית, ונהיה מחוייבים לה, רק היחס שלנו כלפיה תשתנה.

פרסום ראשון :22/01/2018 17:17:43
עדכון אחרון :22/01/2018 17:18:20