להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

תני לנשמה שלך להאיר

כשאת מחוברת לאמת שלך, לביטוי שלך, זה שנובע מליבך, מנשמתך - את מאפשרת לאור שלך להאיר ולרפא את עצמך וסביבתך.

הנשמה שלנו (נשים וגברים מכול גזע ודת) היא כול כולה אור ואהבה. בהיותנו ילדים אנחנו זוכרים את ההוויה הזו, ובקלילות נותנים אהבה לכול מי שמסביבנו. אנחנו מאפשרים לנשמה שלנו להאיר ללא פחד, מבפנים החוצה.

עם השנים והתנסויות החיים, בעיקר ניסיונות לא טובים, הנשמה שלנו שהיא כול כולה אור, הולכת ומעמעמת את אורה, נטל החיים, השיגרה, ההרגל, מכהה את אורה, אנחנו שוכחים להתבונן באור והאהבה שאנחנו, ומתרגלים לחושך ולצל.

אך הנשמה לעולם לא שוכחת מהיכן היא מגיעה, מה מקור העוצמה שלה, והיא שואפת תמיד לחזור ולבטא את האור שהיא, להאיר, קודם את עצמנו ואחר כך את סביבתנו.

איך מאירים? 

לכי אחר ליבך... 

באיזה משמעות?

עשי מה שעושה לך טוב, מה שמעניק לך תחושת התרחבות, מה שמעורר אותך לאהבה (כי אהבה ואור מחוברים לרמת נשמה), כי אנשים מאוהבים קורנים אור ושמחה, והכי משמעותי -

עשי את האמת שלך!, האמת קשורה קשר ישיר לנשמה, כשאת עושה (ולא רק חושבת) את האמת שלך, יש בך ביטחון, יש בך עוצמה, את חשה אור שמתרחב וממלא את כול גופך והווייתך.

אפשרי לעצמך להתחבר לאמת שלך, לנשמה שלך - את תרגישי נפלא, אולם בכך המעגל עוד לא הושלם.

השלב הבא אחרי גילוי האמת בינך לבין עצמך של נשמתך הוא לבטא מילולית את האמת שלך ואז לפעול לפי האמת הזו בעולם המעשה. כי העולם הזה, המציאות הזו, היא עולם המעשה, ויש לשזור את הנשמה (עולם הרוח) בתוך הגוף (עולם המעשה), את הרוח בתוך החומר.

אז המעגל שלם, ויש שלום.

פרסום ראשון :15/01/2018 08:47:10
עדכון אחרון :15/01/2018 08:51:31