להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

השינוי האנרגטי והניסיון לחזות את העתיד

הכול עכשיו מרגיש חדש בגלל המהירות של השינוי, וזה משפיע על היכולת שלנו לראות למרחוק.

אף אחד לא יודע לאן הולכים או מה קורה בשינוי האנרגטי, הכול קורה תוך כדי, מאתגר מאוד לצפות את העתיד, כי הכול מתרחש בהווה, והכול קורה מהר.

זוהי תנועה חדשה לחלוטין בהתנסויות שלה! , הדגש היא על המילה מהירות.

לכן הרבה מאוד אנשים שחווים את השינוי האנרגטי מתקשים לדבר עליו או לספר משהו אודותיו, כי מה שיהיה נכון לדבר עליו היום מבחינה רוחנית, משתנה מהר כבר מחר או תוך יומיים.

העבודה הרוחנית הפנימית משתנה גם היא, מסרים שקיבלתי היום, מחר כבר לא יהיו תקפים, אז איך אפשר להאחז במשהו? איך אפשר להאמין במשהו? ומה עם כול ההרגלים של לעבוד על כול דבר לאורך זמן?

הדברים משתנים, וצריך להשתנות יחד איתם, ומהר, כי זה הקצב...ולמי שנכנס וחווה את התדר, הדברים כבר מתחילים להיות חלק מהחיים.

אי אפשר כמעט לתכנן כלום למחר,  רק אולי רעיון כללי, יש תודעה חדשה של לקום בבוקר ולראות מה נכון ואפשרי לעשות מבחינת האנרגיה של אותו יום.

ואיך אפשר שלא לתכנן כלום מראש? אפשר להשתגע, או שלהנות מהחופש של הרגע.

וזה אתגר חדש, למעט לדבר על העתיד ולחוות את ההווה, ככול שהזמן יעבור, והאנרגיה של האור והאהבה ימלא אותנו, כך נחיה יותר ויותר את תודעת ההווה.

העתיד פחות יטריד אותנו, מה שנעשה היום זה מה שחשוב, לא מתוך מקום של חוסר אחריות או ממקום של לטמון את הראש באדמה, או לא לרצות להתמודד עם העתיד, אלא מתוך חוויה ריגשית עמוקה של כאן ועכשיו, ההבנה שאי אפשר לראות כול כך רחוק, הכול קורה ומתהווה תוך כדי תנועה, הכול משתנה מהר מאוד.

לקבל ולשחרר, מה שבעבר עשינו בשבועות וחודשים, עכשיו (כלומר בעתיד היותר רחוק רחוק) זה יהיה תוך ימים ושעות.

הערה: מאחר והאור והאהבה נכנס לאדמה גם עכשיו נוכל להנות משינויים מהירים של שיחרור, אבל עדיין זה יהיה בתדירות קטנה יותר מבהתנסויות שנחווה בעתיד.

 

פרסום ראשון :15/01/2018 08:38:54
עדכון אחרון :15/01/2018 08:42:02