להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

השינוי האנרגטי והתעוררות משינה

הקשר בין עייפות והתעוררות של הנשמה

בחודשים האחרונים ( יולי אוגוסט 2017) אני שומעת תלונות רבות של אנשים על עייפות, עייפות פיזית מהחיים, שצריך מנוחה, שאין כוח לסחוב את עגלת המשא של החיים, שבא לפרוש זמנית או לצמיתות מהעולם הזה, ועייפות רגשית של תחושת מה הטעם להיות פה ?

וזה לא סתם שאנשים חווים יותר עייפות פיזית ורגשית עכשיו.

 

כמובן שדבר ראשון אמליץ על בדיקות ברפואה מערבית לבירור העייפות, אך חוץ מזה התהליך של השינוי האנרגטי מפיל עלינו עייפות ורצון לישון, ולמה זה?

 

ראשית השינוי האנרגטי דורש מאיתנו לעכל הרבה מידע חדש, וזה מעייף. בנוסף בזמן השינה, אנחנו ללא הגנות, ללא התנגדות, וקל לאור לעשות בתוכנו שינויים בתודעה, במיוחד דרך חלומות, הנשמה עולה לעולם האור, וקל לנשמה לקבל יותר מסרים ולהשתנות.

פחות מודעות ערה מניפולטיבית בעלת שליטה נוכחת, ויותר פתיחה של עצמנו לאפשרויות נוספות של התפתחות הנשמה, השפה משתנה ומתרחבת בזמן השינה.

 

האור והאהבה שיורדת כרגע לאדמה כול כך עוצמתית במהירות, וההתנגדות שלנו כל כך חזקה לשינוי, שהאלוהות בוחרת להפיל עלינו שינה כדי לשנות אותנו ברמת התודעה והנשמה שלנו, ללא ההתנגדות שלנו, כמו הרדמה זמן ניתוח.

 

שינה קודמת להתעוררות, הרבה פעמים האלוהות מפילה עלינו שינה לפני שהיא מבקשת מאיתנו להתעורר לאור ולנשמה שאנחנו, זמן השינה זה זמן של חושך, הולכים לישון הלילה, וזמן היקיצה זה ביום, באור, אז אפשר לראות את מה ומי שאנחנו.

זמן שינה חושך, אין התנגדות, זמן עיבור, זמן התעוררות, אור, גילוי, יכולת שינוי.

 

נושא זמן החלום מאוד נוכח כרגע כאנרגיה, וזה בא להאיר בתוכנו כלי ריפוי לעתיד לבוא, דרך זמן החלום נוכל לפתור שאלות פנימיות וגם נלמד לנוע בתוך מרחבים נוספים. רעיון ההגשמה של הנשמה יהיה יותר ממשי דרך זמן החלום, אולם זו שפה שעלינו ללמוד לפתח כי עם השנים נטשנו אותה ואת היכולת שלה להעניק לנו השראה וחיבור.

 

אם את מרגישה עייפה עכשיו, אל תלחמי בזה, לכי לנוח או לישון, במקרה הזה מספיקה גם תנומה קצרה לריענון הגוף והתודעה.

 

במקום לראות עוד תוכנית טלויזיה שעושה לנו מניפולציה על התודעה, במקום להאיר אותנו היא מחשיכה, במקום לאחד היא מפלגת, עדיף ללכת לישון ולתת לנשמה לחלום את עצמה כמו שהיא באמת רוצה להיות ויכולה להיות!.

 

כול ניסיון להילחם ברצון ללכת לישון, בלהחזיק את עצמנו כאילו ערים, לא יצליח, זה מאבק ללא טעם.

 

פרסום ראשון :13/01/2018 13:30:50
עדכון אחרון :13/01/2018 13:31:52