להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

יולי אוגוסט 2017

יולי אוגוסט 2017 והשינוי האנרגטי - עומס ריגשי ופחדים שעולים מתוך הנשמה.

 


יולי היה חודש מאוד אינטנסיבי בכמות האור והאהבה שירדה לארץ, היה לחץ רב להכיל את האנרגיה הטובה של האור והאהבה האלוהית, ולא משנה לאלוהות אם תכננו חופשה או אם יש לנו דברים חשובים אחרים לעשות.

אך בגלל תפיסה מוטעה של אנשים את האור, אנשים רבים חשו בלבול, קושי בנשימה (צ'קרת הלב נפתחת בכוח על ידי האור ), חרדה, פחדים שמציפים את התודעה, חוסר ידיעה בכיוון וניווט, אי ידיעה לגבי העתיד וכו...

ככול שיורד יותר אור, אנשים שלא מבינים את התנודה הזו, יכולים לחוות את זה כפחד, אור גדול שלא מוכר עוטף אותך. האור לא מזוהה בכלל כאור אלא כחושך, ומהחושך אנחנו מפחדים!, ופה הטעות:
זה לא חושך, זה פשוט כמות עצומה של אור! , תפקחו את העיניים ותראו היטב !

זה כמו שבלילה כשאנחנו קמים משינה, מדליקים את האור, בשניות הראשונות אנחנו רואים חושך, גם פה, יש כול כך הרבה אור ואהבה, שאנחנו חווים את זה כחושך, מתבלבלים, לא מבינים מה לעשות עם זה.

כי מה פתאום אני יכולה לאהוב אדם זר ואחר? נשמה אחרת שהיא אור?
זה מרגיש לי זר הזוי ובלתי אפשרי, אבל לשם התנועה האלוהית עכשיו מכוונת, לשם האור מבקשת שנגיע, להבנה שכולנו על פני האדמה כמו האלוהות, עשויים מאור אחד, ועלינו ללמוד לתקשר אור עם אור.

תמיד זה היה כך, אבל עכשיו המהירות שזה מתבקש מאיתנו להיות, עולה בעוצמה, וזה השינוי שאנחנו חווים, וזה מה שעלינו לקבל במודעות שלנו בהקדם – אחרת נסבול מאוד כיחיד וכקהילה.

חודש אוגוסט התחיל קליל יותר, מי שעבר בשלום בהבנה שלו את התנודה של יולי, אוגוסט קיבל אותו בתנועה יותר רכה.

התחושה הכללית היא שבטוח יותר בבית מאשר בחוץ, וזה נכון. יש יותר תנועה של עבודה פנימית, עדיף לטפח את הבית (בהקבלה את הנשמה), לנוח, לאכול מאוזן, לעבוד בגינה, להשקיע בעציצים ופרחים ולשמוח בחלקנו.
 

פרסום ראשון :13/01/2018 13:20:14
עדכון אחרון :13/01/2018 13:24:22