להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

טיפוח הפוריות הנשית - הריון טבעי

הכנה טובה של כל דבר בחיים, עוזרת לדברים להתממש טוב יותר ונכון יותר.
אדמה שנחרשה מעובדת ומוזנת בדשן, תהיה פוריה יותר ומוכנה יותר לעונת הזריעה.
כמו האדמה כך גם הרחם, הרחם ברפואה הסינית משול לאדמה, הוא אמור להיות משגשג בצ´י ודם, עליו להיות פורה ומלא חיים.
 להכין את הגוף להריון טבעי – טיפוח הפוריות הנשית
 
 
 
 
 
 
עדן בת 28 אישה יפה,שיער חום גולש, המון חוכמה בעיינים, התקשרה אלי לחוצה מאוד:
"אני לא מצליחה להכנס להריון למרות שהכל תקין אצלי ואצל בן זוגי, אני ממש חוששת ובפאניקה שאולי יש בעיה שעוד לא עלו עליה אצלי, כל החברות שלי מדברות על קשיי קליטה להריון, האם דיקור סיני לכניסה להריון יכול לעזור לי? " היא דיברה במהירות שלא הצלחתי לעצור אותה.
"בוודאי" עניתי בחיוך "בואי אלי ואעזור לך".
למחרת עדן היתה אצלי בטיפול דיקור סיני.
 
 
תינוק בהזמנה
 
עדן מספרת לי שמזה חצי שנה היא ללא גלולות אחרי שהרבה מאוד שנים נטלה גלולות ללא הפסקה (אולי הפסקה קצרה פה ושם), אחרי חודש מסוף נטילת הגלולות היא קיבלה מחזור סדיר, כל 27 יום, למשך 4 ימים, דימום טוב, לדעתה יש חודשים שהדימום יותר חזק וחודשים שהדימום יותר ארוך, אבל זה לא משהו חד משמעי.
 
היא מאוד מודעת לאורח החיים שלה, לתזונה, לפעילות ספורטיבית, לזמני מנוחה.
היא מרגישה סטרס וחרדה מהכניסה להריון, קשה לה להתמסר לתהליך, היא פריק קונטרול, מאוד מצליחה בעבודה שלה בתחום ההיי טק, מאוד אוהבת את התחום הזה.
 
נמצאת רק בסביבה גברית (למעט העוזרת שלה), ואין דבר כזה שהיא רוצה משהו ולא משיגה אותו, אבל פתאום, כך עדן מרגישה, אין לה שליטה על תהליך ההריון, יש משהו חזק וגדול ממנה שמנתב את התהליך.
 
בזמננו יותר ויותר נשים נתקלות בבעיות פוריות, רבות מהן בעיות פוריות מסיבה לא מוסברת ולכן לא נקלטות להריון. הכל תקין אצל שני בני הזוג, אבל ההריון לא מגיע.
 
 
תעתועי העידן החדש של האישה והחברה המודרנית
 
אז מה קרה לנו הנשים?
איך וויתרנו על העוצמה הנשית?
אולי בגלל שהחברה הפכה להיות יותר גברית, מהירה, אלימה, כוחנית, והאיכות הנשית נדחקה לה הצידה.
 
יותר נשים נדרשות להוכיח את עצמן בעבודה, בקריירה, בבית, וזה לא פשוט.
עדן עובדת רק בסביבה גברית, זו סביבה שממוקדת מטרה, היא לא מכירה איכות של תהליך, תנועה מעגלית, רחמית שזו תנועה נשית, אין מספיק נשים בחברה שבה עדן עובדת שיכולות לאזן את האיכות הגברית, מצב זה מערער את האינטואיציה הנשית הקשורה לתהליכי פוריות וכניסה להריון.
 
כשאנחנו כנשים נדרשות לסגל דרכי פעולה גבריות אנו מנטרלות את העוצמה הנשית שלנו, את הקשר של הלב והרחם בתהליכי החיים, צ'אקרת הלב הוורודה צריכה לתקשר עם הרחם ולפתוח אותו לקבלה מוחלטת של התינוק, כשאנחנו לא מהורמנות עם האיכות של הלב שלנו, אנו סוטות מהדרך, והעיבור מתמהמה.
 
דבר דומה יכול להתרחש אצל גברים ובעיות פוריות או תיפקוד מיני חלש.
אין באפשרותי להרחיב רעיון זה, אבל הבאתי משהו קטן מהרעיון.
 
ברפואה הסינית יש טיפול שנקרא: "גדילה רוחנית בטיפולי פוריות ", טיפול זה מיוחס לנשים שלא מדביקות את הפער, כלומר יש נשים שהופכות את התודעה שלהן לתודעה גברית, השגית, תחרותית, הן דוחקות את הכניסה להריון, פחות מחוברות למהות המחזורית הירחית הרחמית הנשית, וכשהן רוצות להקלט להריון יש פער בין הגוף שמוכן פיזית להריון, לתודעה שלא מצליחה להדביק את הפער.
 
בחברה של היום כשהכל מהיר ואינסטנט, הכל כאן ועכשיו יש שליטה "מלאה" על תהליכים, הכל שקוף וידוע, לא ברור לאדם איך יש מצב שלא נשלט על ידו, חוסר השליטה מביאה את האדם לחרדה ותחושת ייאוש.
 
תהליך כניסה להריון הוא איטי יחסית, מחזורי, איננו יכול להשלט רק ע"י הרצון שלנו והפקודה שלנו : עכשיו !!!, יש צורך לפתח הקשבה עמוקה יותר, כשם שהרחם עמוק יותר, והכי משמעותי: להתמסר ללא נודע.
 
 
משליטה לזרימה
 
כשבדקתי את הדופק של עדן בטיפול הראשון, התחושה שהיתה לי שיש הרבה מתכת בדופק. תחושה של מתכת בדופק מציינת שיש שליטה וכיווץ של דברים שכן זו האיכות של מתכת, בהיותה חומר קר, היא מכווצת תהליכים, חותכת דברים, כמו סכין שחותך או מנסר משהו ולא מצליח לתת לו לגדול.
 
הטיפול הראשון וגם הבאים אחריו היו בעיקר טיפולים תומכים, הרבה איכות של אדמה, של חומר, חמים, נעים, אימהי, שנותן תחושת ביטחון ויציבות שאומר: הכל בסדר, אני פה!.
 
אבל הכל לא היה בסדר, עדן קיבלה מחזור וזה היה עבורה משבר נוראי, איך יכול להיות שהגוף לא נשמע לפקודתי? אנשים מסביב מדברים על העובדה שעדן נשואה 4 שנים ללא ילדים ליחשושים שאולי יש בעיה, ועדן נלחצה, המתכת שוב מכווצת.
 
הרגעתי את עדן אמרתי לה שעליה להתמזג עם האיכות הנשית שלה, עליה לשמוח שהמחזור הגיע בזמן ושהכל באמת בסדר, הכל תקין.
עדן נשמה עמוק, והסכימה לדבריי.
 
רקחתי לעדן פורמולת צמחים סיניים מיוחד עבורה ועבור טיפוח הפוריות הנשית, היא התבקשה ליטול את הצמחים פעמיים ביום.
עדן כמובן התמידה.
 
אחרי חודש המחזור שוב הגיע, עדן כבר חישבה את החודשים, שהנה עברו 8 חודשים מתחילת התהליך של הניסיונות להקלט להריון וכלום לא קורה, ומה אם היא תגיע לשנה? אחרי שנה של ניסיונות הרופאים כבר מתחילים לבדוק אפשרויות יותר רחבות, ומה אם ימצאו שיש בעיה?
 
הרגעתי את עדן והסברתי לה שהגוף שלנו פועל במעגלים רחבים יותר, שהזמן הוא לא של לוח שנה, או שעון יד, אלא של הלב, ושבחיים יש הדהוד רחב יותר שקשור לאור וחושך, עונות שנה, ותנועה קוסמית.
עדן הסכימה איתי.
"האם היה משהו שונה במחזור החודש?" שאלתי.
"כן, היה יותר דם הדימום היה יותר חזק, וזה פעם ראשונה שזה קורה." ענתה עדן.
בליבי חשבתי שזה סימן טוב, האדמה של הרחם מתחזקת ומתעצמת והביטוי של זה מגיע בדימום איכותי ולא רק כמותי.
 
המשכנו עוד חודש בטיפולים של דיקור סיני וצמחי מרפא סיניים, הזמנתי לעדן שוב פורמולת צמחים סיניים לחיזוק הפוריות, אבל באופן לא מתוכנן הפורמולה נשברה בעת המשלוח, כך שעדן לא הצליחה ליטול אותה בזמן המחזור, הזמנתי לעדן שוב פורמולה חדשה.
 
 
הנה זה בא – זמן אהבה
 
עדן הגיעה אלי לטיפול קצת באיחור מהשעה שקבענו.
"אני מצטערת על האיחור" היא ענתה מתרגשת " הייתי הבוקר בבדיקות דם ואני בהריון".
 
התחבקנו, התרגשנו, וכמובן כיאה לנשים בכינו מאושר.
"בלעדייך לא הייתי יכולה לעבור את התקופה הלחוצה הזו, של חוסר הידיעה של ההמתנה והבילבול" אמרה עדן. "את האדם השני שאני מספרת לו שאני בהריון, אפילו אמא שלי עוד לא יודעת". היא התרגשה ונשמה עמוקות.
 
"אז מה עושים עכשיו" שאלה אותי עדן "מה הצעד הבא?".
חייכתי ואמרתי:
"תעלי על מיטת הטיפולים, קדימה טיפול".
 
את הצמחים שחיזקו את הפוריות הנשית של עדן ושכרגע היא לא נזקקת להם יותר ביקשתי מעדן שתחזיר לאמא אדמה.
אני מאמינה בגישה של האינדיאנים שאת אותה אהבה שקיבלנו מאמא אדמה דרך צמחי המרפא שלה שעזרו לנו בתהליך הריפוי, עלינו להשיב לאדמה.
 
ביקשתי מעדן שתפנה זמן לעצמה שתחפש מקום אינטימי, תחפור בור באדמה, ושתשפוך לתוך הבור את צמחי המרפא, שתכסה את הבור, ושתודה לאמא אדמה על כל הטוב, האהבה, והנתינה ללא תנאי.
אמא אדמה.
 
לקריאה נוספת:
 
 
מידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית. בכול בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להתייעץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע
 
פרסום ראשון :14/09/2010 12:01:38
עדכון אחרון :11/04/2020 09:31:25