להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

אנדומטריוזיס ושחלות פולציסטיות

במקרה של אנדומטריוזיס ושחלות פולציסטיות טיפולי ההכנה בדיקור סיני חיוניים וחשובים ביותר בדרך להריון.
           
 
 
 
 
 
התמדה ואמונה כמקור לעיבור והריון
 
נטע בת 31 רוצה להכנס להריון, התחתנה לפני שנה, סיפור המקרה שלה קצת מורכב משום שע"פ הרפואה המערבית היא סובלת מאנדומטריוזיס ומשחלות פולציסטיות שלמעשה מעולם לא תפקדו, כלומר לנטע מעולם לא היה ביוץ טבעי אלא רק מחזור בעזרת גלולות למניעת הריון, יחד עם זה יש בעיית פריון גם בזרע של הגבר, וברור לשניהם שהם יצטרכו לעבור הפריה חוץ גופית.
 
הם הגיעו אלי לטיפולים של דיקור סיני לאיזון המערכת ההורמונלית לפני הטיפולים המערביים, לנטע יש מודעות אישית גבוהה והיא מאוד מאמינה ברפואה הסינית. וזה מזל גדול, כי גם אני מאמינה בטיפולים של דיקור סיני, ובמקום שיש אמונה אלוהים מצטרף גם כן.
 
מחזור ראשון נטע קיבלה בגיל מאוחר 16.5 בשלב כלשהו התחילה להשתמש בגלולות להסדרת המחזור, עם הגלולות היו לה כאבים בבטן תחתונה וגב תחתון דקירות בפי הטבעת ושלשולים, הדימום היה מלווה בקרשי דם ללא דימום רב, את האנדומטריוזיס גילו רק במישוש וגינלי לפני כמה שנים.
 
כמה זמן אחרי החתונה נטע הפסיקה עם הגלולות ובגלל הבעיה ממנה היא סובלת של אנדומטריוזיס עם העדר ביוץ היא כבר מתחילה לעבוד "על העיניינים" .
 
היא נוטלת כדורים הורמונליים להסדרת המחזור, הבעל עושה החודש בדיקות זרע נוספת.
 
כשהיתה ילדה בגיל 5 עברה ניתוח בקע בבטן התחתונה, הניתוח השאיר צלקת ברורה ולא יפה באזור הטבור, שלעניות דעתי הוא זה שמנע ביוץ תקין לאורך השנים.
 
בהמשך הטיפולים פתחתי את הצלקת בטיפול שנקרא: פתיחת צלקת ע"י דיקור סיני.
זהו הניסיון הראשון של נטע ובן זוגה להרות.
 
 
נקודת הזינוק
 
הדופק של נטע אכן הראה תקיעות של קור במערכת וחוסר של חומר/דם, נטע אמרה שבנוסף היא סובלת מיובש בעור, אין נוזלים שמשקים את העור.
טיפלתי ברמת הדם, לבנות להניע ולחמם בשלב זה ע"י דיקור סיני.
 
הפעם הטיפול של דיקור סיני פוריות ברפואה הסינית, התמקד בהרגעה והזנה של הגוף, בנוסף המלצתי לה על פורמולה הומאופתית לשינה טובה, הרגעה ושחרור מתח.
 
 
צלקת – חסם אנרגטי
 
המשכנו כמה טיפולים לחיזוק הגוף, הרחם, הביוץ, באחד הטיפולים ביצעתי דיקור סיני לפתיחת צלקת מניתוח אותו עברה בגיל 5 באזור הטבור התחתון כתוצאה משבר.
הצלקת משמעותית לעיתים היא גם מציקה לנטע.
 
הצלקת עוברת וחותכת בצורה גסה מרידיאן חשוב בפוריות בשם: מרידיאן העיבור, זה חשוב מאוד לשחרר את התקיעות האנרגטית של המרידיאן על מנת שהוא יוכל לזרום חופשי.
 
גם הניתוח שעברה בגיל 5 הוא משמעותי, כי בנות מתפתחות כל 6 שנים ע"פ הרפואה הסינית, כלומר ממש לפני השלב הבא..משהו נחתך, ועוד במרידיאן (ערוץ אנרגיה) חשוב ומשמעותי לנשים בתחום הפוריות.
 
 
התמדה  
 
נטע הגיעה בקביעות לטיפולים, היא הקפידה על תזונה ואורח חיים מאוזן, הטיפות ההומאופתיות עזרו לה מאוד, והיא הרגישה יותר רגועה.
בחודש הקרוב מתחיל סבב טיפולים ראשון של פוריות, שתינו בהתרגשות גדולה.
 
 
אמונה
 
בטיפולים של דיקור סיני פוריות בשילוב עם ההורמונים של הרפואה המערבית, אני השתלבתי במעגל ההורמונלי, בדיקות הדם יצאו מצוינות, מעקב הזקיקים היה משביע רצון, למעשה בדיקת מעקב זקיקים הראתה שלנטע יש זקיקים מפותחים רבים או כפי שנטע אמרה: "אני מפוצצת בזקיקים".
 
אחרי ההחזרה של ההפריה לרחם עשינו טיפול תומך בהזנה של צ'י(אנרגיה ) ודם לרחם כדי שההפריה תוכל להשתרש.
ושתינו התפללנו.
 
 
התמדה ואמונה עיבור והריון הסוד הגדול של החיים
 
הטלפון הבא מנטע היה – אני בהריון!
 
התמדה, רצון, הכנה של הגוף והכי חשוב אמונה, זה הבסיס שעליו עיבור והריון יכולים להשתרש, בכל התהליך הזה יש סוד גדול וסגולה גדולה, ועלינו לדעת שמעל הדעת, שם נמצאת התשובה, ולשם כך הכל עלינו לעמול על הכנה לקראת ההפריה, הכנה פיזית ורוחנית.
 
את מלוא הקרדיט אני נותנת לנטע, שלא וויתרה, ראתה את הקשר של הגוף והנפש ובאה לטיפולים של דיקור סיני כחלק בלתי נפרד מההכנה להריון, בזכותה הכל התאפשר.
תודה נטע.
 
לקריאה נוספת:
 
 
 
מידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית. בכול בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להתייעץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע
פרסום ראשון :09/04/2010 12:27:20
עדכון אחרון :10/04/2020 19:23:53