להתייעצות או קביעת פגישה אנא מלאו פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם

ביוץ מאוחר וכניסה להריון

ביוץ מאוחר מקשה לעיתים לזהות את זמן הביוץ שהוא מועד העיבור. ברפואה הסינית אפשר לעזור לדברים לקרות בזמנם, להתחבר לטבע ולתיזמון הנכון של הדברים.
 
 
 
 
 
 
 
להקשיב ללב – להקשיב לאינטואיציה
 
 
 
הרפואה הסינית היא לא קסם או נס מצד אחד (אני אוהבת להגדיר אותה שהיא פועלת יחד עם קסם הבריאה), אולם מצד שני היא בהחלט יכולה לתמוך בצורה מדהימה ומעוררת התפעלות בתהליכי ריפוי טבעיים של הגוף.
 
במקרה של זוהר הדיקור הסיני עזר במהירות יחסית ( כחודשיים של טיפול) ותמך בתהליך הכניסה להריון שלה.
 
 
זוהר -
 
זוהר התחתנה לפני שנה וחצי, ומזה 11 חודשים היא ובן זוגה מנסים להכנס להריון ולא מצליחים. בדיקות דם מראות פרוגסטרון נמוך וביוץ חלש. היא הגיעה אלי לטיפולים של דיקור סיני להסדרת הביוץ.
 
כשזוהר התקשרה אלי היא פתחה את דבריה באופן הבא: "חיפשתי מטפלת של דיקור סיני פוריות, ראיתי את האתר שלך, והאינטואיציה שלי אמרה לי שאת המטפלת שלי!".
 
כמטפלת שעוסקת בתהליכי ריפוי ומתבוננת בדברים בהקשר של הגוף והרוח, בחיבור בניהם בנסיון להבין איך הדברים קשורים אחד לשני במיוחד בקשר של פוריות ופריון, ידעתי שזוהר נמצאת קרוב מאוד למטרה שלה, היא מחוברת לאינטואיציה שלה, חסר לה רק משהו קטן לקשר בין הרצון למימוש.
 
הייתי מלאת תפילות שהדבר הזה יהיה הדיקור הסיני וצמחי המרפא סיניים.
 
 
כשהלב מוכן, הרחם יביא את התינוק
 
זוהר הגיעה לטיפול ביום ושעה שקבענו. אישה בת 30, עיניים כחולות שיער שחור ארוך, קורנת חיים.
 
את המחזור הראשון קיבלה בכיתה ח', עם הגלולות התחילה בגיל 20 , באופן לא רצוף.
הדימום בזמן נטילת הגלולות היה של 6-7 ימי דימום רציני, הדימום בימי המחזור בלי גלולות הוא דימום ארוך, של 10-12 ימי דימום, כל המחזור הוא של 32-29 יום. הדימום מתחיל באופן איטי כ-5 ימים, ואחר"כ הדימום מתחזק, זה מתסכל אותה כי היא כמעט חצי מהחודש בדימום ויסתי.
 
לפי בדיקת מקלון ביתי וגם לפי בדיקת רופא נשים מעקב זקיקים, הביוץ מתרחש ביום ה- 19-20 למחזור החודשי, כלומר ביוץ מאוחר (באופן אופטימלי רצוי שביוץ יתרחש ביום ה 14 למחזור החודשי), כאשר כ - 9 ימים אחרי הביוץ היא כבר חווה דימום ויסתי שוב (באופן אופטימלי צריך לעבור כ 14 יום מהביוץ עד הדימום הויסתי).
 
יש הרבה דלקות בדרכי השתן בשלוש השנים האחרונות, לפעמים קיבלה אנטיביוטיקה.
עייפה נרדמת מוקדם בלילה בסביבות 22:00.
כרגע נמצאת ביום ה 13 למחזור הויסתי.
 
 
דימום ארוך – איבוד דם, מחליש את המערכת
 
בדקתי את הדופק של זוהר, והרגשתי חולשה בשתי עמדות עיקריות, של מערכת העיכול ושל ייצור הדם.
מערכת העיכול היא זו שמייצרת את הדם, מהמזון והשתיה הגוף יכול לייצר חומר בצורות שונות.
 
הטיפול הראשון של דיקור סיני פוריות התרכז במילוי החללים המלאים שזה רחם שצריך להתמלא בדם מאחר והוא רק עתה התרוקן ואצל זוהר בגלל שהדימום ארוך בימים זה אומר שהגוף מתאמץ עוד יותר לייצר דם ומאחר ומערכת העיכול שלה חלשה, זה מקשה על הגוף לייצר ריפוי.
 
נקודה שניה שבחרתי היתה בבטן תחתונה – להביא את כל האנרגיה לאזור הרחם.
הסברתי לזוהר שחשוב שתתחיל לאכול מסודר נכון ומזין, ושאני מאמינה שברגע שהתזונה תשתפר יחד עם טיפולים של דיקור סיני , המטרה של כניסה להריון תהיה מהירה יותר.
רשמתי לזוהר פורמולת צמחים סיניים לחיזוק הביוץ וחיזוק יצור הדם במיוחד רירית הרחם.
 
 
אולי הריון?!
 
זוהר עשתה מעקב זקיקים ושוב ראו ביוץ מאוחר למרות שהזקיק המוביל נראה בגודל תקין, הרופא רוצה להתחיל לתת לה הורמונים במחזור הויסתי הבא, אבל זוהר נרתעה מהרעיון לעת עתה.
 
הטיפול של דיקור סיני התרכז גם הפעם בתמיכה בייצור הדם בגוף וכיוון הייצור שלו לרחם.
במפגש הבא זוהר היתה מתוחה האם החודש זה יהיה דימום ויסתי או הריון?
גם אני לא יודעת, והמתח של המטופלת הוא גם המתח שלי.
 
זוהר השתפרה פלאים בתזונה שלה והקפידה מאוד על ארוחות סדירות ומזינות, הרגשתי את זה בדופק. הטיפול הפעם היה שוב חיזוק דם ברחם מתוך כוונה שאם יקרה העיבור, אז יש מספיק דם כדי שההפריה תוכל להשתרש.
 
זוהר לא קיבלה דימום ויסתי, וזה היה בפעם הראשונה בכל שנות חייה הפוריים איחור של 5 ימים, בדיקת ההריון הביתית לא נתנה תשובה ברורה.
 
בטיפול במקרה הזה התייחסתי כאילו זוהר בהריון, היא הגיעה אלי גם מצוננת, חששתי שאם הגוף יהיה חלש, אז את מירב האנרגיה לריפוי הוא יעביר לחיזוק המערכת החיסונית במקום להשתרשות ההריון ברחם.
 
המשכתי לחזק את הגוף והרחם, ויחד עם זה טיפלתי מקומית בצינון.
 
 
הריון!!
 
זוהר עשתה בדיקות דם שהראו באופן וודאי שהיא בהריון, החשש שלה שאולי בגלל הביוץ המאוחר / ערכי פרוגסטרון נמוכים, היא לא תצליח להחזיק את ההריון התבדו כשהבדיקה הראתה שרמות הבטא תקינות לשבוע של ההריון.
 
בהמשך הרופא נתן לזוהר כדורים וגינאליים לתמיכה בהריון בשבועות הראשונים.
 
לשמחתי זוהר המשיכה להגיעה לטיפולי תחזוקה בזמן ההריון עד הלידה. גם פה התמקדנו בהזרמת דם ואנרגיה לרחם, וחיזוק האנרגיה הכללית של הגוף על מנת לעזור להריון להתפתח כראוי.
 
 
להקשיב ללב-
 
יש חיבור מיוחד בין הלב לרחם, וחשוב מאוד בתהליך העיבור להקשיב לאינטואיציה הפנימית המכוונת אותנו, במיוחד את התודעה הנשית, הלב הוא משכן הרוח ברפואה הסינית, שם נמצא החיבור שלנו לייעוד הגבוה שלנו בעולם, ומשם אנו מושכות את הניצוץ האלוהי שיוצר חיים.
 
לעיתים לא מעטות אנו נזקקות למעט דיוק, והדברים נוצרים מעצמם. קצת צמחים קצת דיקור סיני קצת שיפור אורח החיים, והתפילות שלנו נענות.
 
 
לקריאה נוספת:
 
 
 
מידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית. בכול בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להתייעץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע
 
פרסום ראשון :07/04/2010 21:27:35
עדכון אחרון :10/04/2020 19:20:54