קבלו יעוץ מהיר ובחינם!

ריפוי קן הזמן

אורה סומא - וריפוי קו הזמן

ריפוי קו הזמן הוא אחד המושגים המעניינים הקיימים ב"אורה סומא" אך גם המורכב שבניהם.

יתכן והקושי נובע מתוך המילה זמן.

בספר "אין מקום שהוא רחוק מדיי" של ריצ'ארד באך, מספר הסיפור עף בכול פעם על גבי בעלי כנף שונים, אל חברתו הילדה רעות ,על מנת לחגוג איתה את יום הולדתה.תוך כדי המעוף הוא מתוודע אט אט אל האשליה בהיאחזות במושגים: יום הולדת, הילדה גדלה ובאופן כללי אשליית המושג זמן.

במאמר זה אני פחות מעוניינת לגעת באיכות של המושג זמן ,אלא יותר בהבנת חשיבות יצירת קו הזמן ע"י בקבוקי האורה סומא ,בתהליך הריפוי.

כול אדם חווה בחייו איזושהי טראומה,מצב שזעזע את אמות הסיפים שבנפשו, לעיתים אדם העלה את אותה טראומה אל תודעתו והתמודד איתה,ולעיתים אדם הדחיק טראומה זו עד כדי כך שאיבן אותה והוא אינו יכול אף להזיל דמעה על קיומה.

לכול אדם טראומה אישית ,זו חוויה שלא ניתן להשוות אותה בין שני אנשים,זו חוויה שנחוות ברמת הנשמה ולאו דווקא ברמת הגוף הפיזי.

טראומה יכולה להיות מילים שנאמרו והנשמה חוותה אותם בעוצמה,מראות שנראו,או דברים שלא ממושו ויצרו אכזבה,טראומה זה אותו מצב שגרם לנו מאותו רגע שנוצר- להימנע ממגע אם פיזי ואם רגשי באותה חוויה טראומתית.

רק נשמת האדם יודעת את מהות החוויה הטראומתית, ורק האדם יודע על איזו חוויה טראומתית מדובר.

כול חוויה טראומתית יוצרת מעצור ברצף זרימת החיים,על פניו אנו ממשיכים לתפקד כרגיל הולכים לעבודה יוצאים למסיבות אוכלים ונהנים,אך הנשמה שזוכרת דברים לא ברמת הרישום הפיזי אלא הרישום האנרגטי זוכרת הכול, כול חוויה טראומתית,תהיה אשר תהיה ,משנה את קצב תנועת החיים ויוצרת חלל.

כול חלל ימשוך לתוכו משהו, מאחר ובחיים על פני כדור הארץ קיים כוח שמושך דברים אל תוך הריק.ראה ערך הרווח הנוצר בכבישי הארץ בין שתי מכוניות,כול רווח אפילו הקטן ביותר ,קורא למכונית שלישית להיכנס בניהן.

כול טראומה יוצרת חלל,כי משהו השתנה בתוכנו,משהו שהחל בעבר וצעד לכיוון מסויים -לפתע פסק.

הפסקת הקו שהחל,שבירת רצף הזמן,יצירת החלל,משיכת משהו אל תוך הריק-יוצרת תגובה.

אין באפשרותנו להימנע משיח עם הנשמה,ילעג מי שילעג לקיומה,בסוף היא זו המנצחת.זו היא הבלתי נראית הבלתי נתפסת,החמקמקה,זו היא החלשה שעל פניה נראה שהיא ניתנת לשבירה ע"י מחיצה ולחיצה קטנה.

אך הנשמה ,כמו כול נשמה טובה,לא הולכת איתנו בדרכים קשות וכואבות,אלא היא ממתינה לשעה הנכונה על מנת להתגלות,ובאותו הרגע בו אנו לא מוכנים היא מופיעה מתוך אותו חלל,לחלקנו זה בצורת מחלה,לחלקנו בצורת משבר, כול אחד מהדהד בצורה שונה כמענה לקריאת הנשמה.

כול טראומה יוצרת את שבירת קו הזמן.באשליה שלנו המשכנו בחיים אחרי הטראומה, שמנו יוד על הפצע "השטחי" ,והאיבר המשיך לתפקד שוב כראוי.

כשהטראומה עולה שוב בתודעתנו ומגלה לנו שלמעשה לא פתרנו את אותה נקודה כאובה מלפני שנים רבות,היא מבקשת שנהפוך את העקוב למישור, שניישר את ההדורים ,שנהפוך את המחלה למחילה ושנעז לחלום באמת על החיים שאנו ראויים להם.

האדם בוחר מתוך בקבוקי האורא סומא בקבוק אחד, זהו בקבוק הריפוי שלו ,

רק נשמת האדם יודעת איזה בקבוק זה יהיה רק נשמת האדם יודעת לבחור בקבוק זה וכמו שהיא יודעת איזה חלל ניקבה בתוכה מהטראומה,היא יודעת איזה צבע ימלא חלל זה.

בפשטות אומר שיש לנו אינסטינקטים טבועים מראש,אני רעבה,אלך ואוכל משהו מתוק בעל ערך של סוכר,כי סוכר זוהי האנרגיה הזמינה ביותר לגוף ואנו יודעים זאת באופן מותנה משחר בריאתנו.

באותו אופן אנו יודעים זאת עם בקבוקי האורה סומא.אנו מרגישים משיכה לבקבוק אחד יותר מהשני,משהו בתוכנו מושך אותנו ללא שליטה למלא חלל,הצבע בדרכו המיוחדת האלוהית והנסתרת סותם את אותו חלל,מרפא אותו ולא מאפשר לו להישאר רעב ולהתמלא ברגעים חולפים של מזור אשלייתי.

ברגע שנמלא את אותו חלל וניצור קו ישר למעשה ניצור את ריפוי קו הזמן.

כול טראומה יוצרת מעצור ומכשול היא מוציאה אותנו, בין נרצה או לא נרצה, מקו הזמן האמיתי שלנו.

בקבוק האורה סומא שתבחר יצור רצף קו אחד בין העבר ההווה והעתיד.

הבקבוק לא ימחק את הטראומה,הוא גם לא ישכיח את כאבה,הוא רק יעזור לה להיות בתוך רצף הזמן של ההתנסויות בחייך,הוא לא יעניק לה יותר כוח ממה שהיא צריכה,הוא לא ייתן לה להמשיך ולדמם בחשכה,הוא יחפון אותה אל תוך המקום הבטוח של הצבע,הוא יזכיר לך כמה את אהובה,הוא ישחרר את הטראומה אל מקום שקט יותר של ריפוי והשראה.
בקבוק זה אינו מבטיח ריפוי לנצח כי החיים זה התפתחות ותנועה,אלא עוזר לך להדהד בקו הזמן של ההוה והעכשוו,לחלץ את הנשמה מתוך החוויה התקועה בזמן עבר.

אם חווית אהבה נכזבת או אהבה שלא מומשה אולי משבר אמונה בתוך מערכת יחסים,יש לרפא את החלל שאותה חוויה יצרה בתוכך,אי ריפוי והשלמת החסר יגרור מערכות יחסים שיכשלו ויגרמו לך להרגיש ככישלון מהלך.

וכמו שהיינו ילדים שרנו:שולם שולם לעולם...המילה שולם באה מהמילה שלום שלם והשלמה, להשלים עם העבר,להשלים את החוליה החסרה שנוצרה בעבר וברצף הזמן,לא ליצור חלל(חלל בעברית זה גם אדם שמת וגם חור ריק) שיקרא למשהו אקראי למלא את החסר שהיה ואיננו מאחר ואנו לא אוהבים להרגיש ריקים אנו רוצים להרגיש תמיד מלאים במשהו.אם כך כאשר נשכיל בתבונה להשלים את החלל בשלום, כשלם ,על מנת שנוכל להמשיך רגועים ובטוחים, נעים יד ביד כחטיבה אחת שלמה גוף ונשמה,הרי שנצעד בדרך הטבעית לנו ללא עוררין כביום היוולדנו.
רק האדם יודע איזה בקבוק חסר לו.

רק האדם יודע את השלום הפנימי הקורא לו לעשות עימו חסד של ריפוי קו הזמן.

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית .בכול מקרה של בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להוועץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע

פניות אחרונות
אני 42 פלוס וגם יש לי 3 ילדים בן פורת יוסף ורוצה להכנס להריון ולא מצליחה אשמח מאוד לקבל יצעה
נתניה והסביבה
16/10/2019 23:56:41
אשמח לקבל פרטים
פתח תקוה והסביבה
26/07/2018 00:46:42
שלום אוריה, אני מטופלת IVF. אשמח לדבר איתך ןלשמוע מה אפשרויות הטיפול המתאימות עבורי.
תודה,
שלומית.
רמת גן - גבעתיים
04/05/2018 13:27:52
אשמח אם יחזרו אליי בנוגע לדיקור סיני בתחום פוריות.
תודה רבה
באר שבע והסביבה
14/04/2018 17:50:20
מטופלת ֳ¬vf
חיפה וחוף הכרמל
06/04/2018 22:43:18
מעוניינת לעשות דיקור לאחר החזרת עוברים אשמח לדעת
נתניה והסביבה
02/04/2018 22:54:32