לקבלת ייעוץ חינם לגבי הקורס אנא מלאי את הפרטים הבאים ואחזור אליך בהקדם

קורס בלב העוצמה הנשית

קורס לנשיות בריאה ברמה הפיזית הנפשית והרוחנית –  כי הרי :

"את רוצה לשיר את השיר שיביא לך אהבה,

להלחם במה שמפחיד אותך תהיי חזקה לבטא,

את השמחה שבך שנדחקה" לאה שבת.

 

 

 

מה הקורס כולל?

 

  • 12 שיעורים עם עצות מעשיות רגשיות ורוחניות לחיבור לעוצמה ולהוויה הנשית שלך.
  • 45 שיעורים מוקלטים בווידאו.
  • קטעי קריאה מסכמים של הרעיונות נילווים למרבית השיעורים.
  • עצות רבות מפורטות שאת יכולה להתחיל ליישם מיד.
  • תמונות ואיורים ייחודיים להמחשת הרעיונות בקורס.

עלות : 499 ₪  ניתן לשלם בכרטיס אשראי. לצורך תשלום נא לפנות אלי ישירות דרך טופס הפניה שבאתר ואשלח אליך לינק לתשלום לטלפון או למייל.

הקורס הינו דרך האינטרנט, ניתן לצפות בו גם דרך המכשיר הנייד בכול מקום וזמן, ומגיע אליך ישירות למייל מיד לאחר התשלום.

הקורס פתוח לשימושך האישי למשך שלושה חודשים.

(רשימת השיעורים המלאה מופיעה בהמשך הדף הנוכחי )

שלבים בהרשמה לקורס - ככה פשוט וקל :

1. פניה אישית אלי ותשלום לקורס (בצ'ק או בהעברה בנקאית).

2.נשלח למייל שלך לינק עם קישור לאתר אינטרנט של הקורס, לחיצה על הקישור -

3.וזהו - את בקורס :)

 

 

ברוכה הבאה ,

לילה אחד באה בת קול אלוהית ושאלה אותי :

"זה זמן התעוררות, מי את? מה באת לעשות פה כאישה? מה מייחד את העוצמה הנשית? האם את זוכרת או שאולי כבר שכחת?"

 

שלום אישה יקרה, זו שאני פוגשת על אם הדרך, לא התבלבלת ולא הגעת לכאן בטעות, נשמתך שמעה את הקריאה ובאה לבקר פה במרחב הנשי הבטוח והפתוח שמבקש להתמלא באהבה חובקת כול של חוכמה נשית עתיקה.

בואי, צעדי איתי ביחד, ואלמד אותך איך לחיות מתוך חיבור למקור העוצמה הנשית שלך, כי עם השנים שכחת זמנית את נשמתך והשפה הנשית שלך, וזה זמן התעוררות.

 

בואי ללמוד איך להתחבר לאישה הנביאה, זו שמפחדים לדבר עליה, כי יש בה עוצמה אמיתית של חיבור וריפוי, אז יקראו לה בשמות אחרים, אבל היא נביאה, היא מביעה בחופשיות כול מה שהיא רואה ושומעת, ומרפאה בדרך זו כול דבר בבריאה.

 

בואי ללמוד על האישה שהקול הנשי שלה דוכא, ואיך לשחרר אותו, את הצעקה שלך, האמת שלך שרוצה להיות משוחררת בשמחה גדולה: זו אני כאישה!!, את מוכנה לוותר על כול מה שיש לך, רק שלא יאנסו אותך לשתוק את האמת שלך.

 

בואי ללמוד בקורס איך להכיר מקרוב את האישה המשוגעת, זו שלא מבינים אותה אז מקטלגים אותה כלא נורמלית, אבל היא הכי נורמלית ובריאה מכולם!!, זו שמדבריה חוששים כי היא אומרת אמת, אז מדכאים אותה.

 

בואי ללמוד עוד היום בקורס איך כול אישה נכנסת בשלום מחדרי חושך, על מקומות של תהום, של דיכאון, עלטה, שם היא לומדת על ריפוי, ואיך כול אישה יוצאת מחדר זה, כמו שנכנסה בשלום ובאהבה.

 

בואי לתת ללב שלך להתמלא בקורס, לא לשכל, להבין עוד על אהבה ומערכות יחסים, איך להשלים ולסגור מעגל בשלום עם אהבה ששברה לך את הלב, איך להפוך לב שבור ללב שלם, ואיך לרפא בשלום אהבה בלתי אפשרית מגלגולים קודמים.

 

בואי אלמד ואגלה לך בשיעורים מיוחדים מאוד של התפתחות רוחנית ברמה הגבוהה ביותר, על איך לפגוש את אלוהים בצורה הכי ערה ברורה שכלית ורוחנית כאחד, אספר לך על אהבת אלוהים, על בחירה, על גילוי אלוהי והתעוררות רוחנית, והכול מתוך הרבה שנים של למידה רוחנית אישית, בירור של ידע רוחני, זיקוק שלו והעברתו אליך הכי ברור שאפשר.

ועוד ועוד ידע נשי של חוכמה ולב...

 

יתרונות הקורס:

 

נוחות – כול הקורס מגיע עד אליך דרך המייל, וניתן לצפות בו גם דרך המכשיר הסוללרי, את יכולה לצפות ולקרוא בו מתי שנוח לך באיזה שעה ומקום שאת רוצה, את יכולה לעשות זאת מספר פעמים ביום מכול מקום.

אין צורך להגיע עד אלי לטיפול, להיתקע בפקקים, לחפש בייביסיטר, לקבוע טיפול מראש – הכול זמין ומגיע עד אליך במיידי.

ידע ייחודי –  תכנים ייחודים בחשיבה נשית, ידע ייחודי חובק כול, מאוזן ברמה הארצית והרוחנית שלו, תכנים רוחניים מוסברים באופן פשוט ברור ונגיש.

קורס בעל משמעות – קורס ייחודי בתכנים שלו, מעניק הרבה מאוד עוצמה וביטחון, אמונה ובהירות לכול החוויה הנשית, להבין את עצמך את הצרכים שלך את הדרך שבה את הולכת או רוצה ללכת, מעניק לחיים חיבור והשראה.

מאפשר עצמאות ובחירה חופשית מודעת – בחירה חופשית בדרך בה את בוחרת ללכת, להיות עצמאית להבין את הצרכים שלך כאישה ולפעול לפי החיבור ללב ולרחם הנשי. לפעול ממקום של הקשבה ועוצמה ולא פחד והפחדה.

שיעורי העצמה ותמיכה – המפגשים/שיעורים מעניקים הרבה עוצמה והבנה של תהליכי מודעות נשיים, באופן אישי וגם בתוך מערכות יחסים.

רוב שיעורי הווידאו מלוויים בקובץ קריאה – להטמעת הרעיונות ולתמיכה באופן הלימוד רוב השיעורים בקורס הם לעיתים גם בווידאו וגם כקובץ קריאה או רק כשיעור אחד מבין השניים.

הקורס פתוח לשימוש חוזר – הקורס פתוח עבור כול משתתפת לתירגול חוזר למשך מספר חודשים, הטמעה תמיכה בתודעה ולחיזוק הקול הנשי.

פרגון על הקורס מאחת המשתתפות :

 

 

 

שיעורי הקורס:

 

שיעור 1 ברוכה הבאה - שיעור פתיחה והסבר לגבי החוויה של הקורס.

 

שיעור 2 הוויה נשית - מי אני כאישה? מה באתי ללמוד וללמד? מהי התנועה הנשית ואיך לנוע איתה. מילון מושגים נשי משותף, כדי שנבין אחת את השפה של השניה לאורך כול הקורס.

 

שיעור 3 קשר לב רחם -  רשימת השיעורים: קשר לב רחם, רגשות ברחם, הרחם היא המחר, אדום הופך ורוד.

בשיעור הזה אלמד אותך על הקשר המיוחד בין הלב לרחם, עולם הרגשות הנשי, איך עליך כאישה להיות מאוזנת ריגשית, ואיך להתמיר את עוצמת הרחם של הצ'קרה הראשונה לאהבה חובקת כול.

 

שיעור 4 מרכז נשי - רשימת השיעורים: מרכז נשי, נוכחת ביציבות.

בשיעור הזה אלמד אותך איך ליצור מרכז נשי יציב, למה חשוב לך כאישה להישאר יציבה מול תנודות ושינויים, איך להיות בטוחה בעצמך מול הסביבה והחברה, ולהישאר רגועה ריגשית ופיזית, ואיך היציבות המנטאלית מאפשרת לך לעשות בחייך שינויים בקלות.

 

שיעור 5 מרחב להיות -  רשימת השיעורים: מרחב להיות, מרחב ריפוי, מרחב של חופש, האוהל האדום, אישה בת מזל, שאלי את ליבך.

בשיעור זה אלמד אותך על החשיבות והמודעות הערה שאישה צריכה להיות בה במרחב שבו היא נעה חיה ונושמת, איך זה קשור לאדמה, איך ליצור מרחב של ריפוי, על האוהל האדום שהיה מרחב של נשים נודדות בזמן הוסת, מה הן עשו בזמן הזה מבחינה רוחנית ואיך לעשות דבר דומה גם בחייך עכשיו, איך ליצור מצבים של מזל בחייך, ולהיות מחוברת ללב ליבם של הדברים והאמת שלך!.

 

שיעור 6 ייעוד קול האמת שלך -  רשימת השיעורים: השתקת הקול הנשי, קול הרצון, לחיות בשלום, ייעוד אישי נשי, הארות על האמת.

בשיעור זה אלמד ואדבר איתך על הנושא החשוב מכול – הביטוי הנשי שלך, איך לדבר את עצמך, את האמת שלך, על שנים של דיכוי נשי שעצר אותך מלממש את עצמך, על צעקה של גרון ואגן, למה חשוב שתבטאי במילה ובמעשה את האמת שלך – ואיך האמת שלך דוכאה בילדות ובנעורים וזקוקה לריפוי עכשיו, ועוד הרבה הרבה על ביטוי האמת הנשית האישית!

 

שיעור 7 מיניות ערה ומקודשת - רשימת השיעורים: מיניות ערה, חופש בחירה, ריפוי ואהבה, סוד הנשיקה, הארות ערות.

בשיעור זה אלמד אותך על החשיבות של להיות מודעת לאנרגיה בזמן קיום יחסי המין/מעשה אהבה, הקשר בין ריפוי למעשה אהבה, על חשיבות ההקשבה לרחם שלך לפני ואחרי מעשה האהבה, איך ללמד את הגבר שלך לבוא מוכן למעשה האהבה/קיום יחסי המין, מה לבקש ממנו ריגשית, בשיעור זה יש הרחבה בנושא רעיון הריפוי של כול אדם.

 

שיעור 8 אהבה ומערכות יחסים - רשימת השיעורים: אשמה מול אחריות, אהבה ללא תנאי, לב שבור, לב שלם, אהבה מגלגולים קודמים, אהבה נכונה.

בשיעור זה אלמד אותך איך להשתחרר מזיכרון של אהבה נכזבת במיוחד כזו שהקשר הריגשי שלה מושרש באהבה מגלגול קודם, איך לרפא לב שבור – מה נכון לעשות, איך נכון לאהוב ללא תנאי, איך לגדול נכון בתוך מערכות יחסים ואהבה כאישה.

 

שיעור 9 בין חושך לאור – רשימת השיעורים: חושך נשי, זמן החושך, בין חושך לאור, יציאה מהחושך לאור.

בשיעור זה אלמד אותך על החשיבות של עולם החושך הנשי, על מקומות החושך בחייך – איך יש בהם גם רפואה לנשמה הנשית שלך, למה נשים נכנסות יותר למצבים של דיכאון עצבות חרדות פחדים, איך לצאת מחוברת לעצמך ממצבים של חדרי חושך אל האור.

 

שיעור 10 הנביאה שבך – רשימת השיעורים: נביאה ונביעה, לוחמת חולמת מרפאה, סוד הבאר, כשהמעיין השמיימי נסגר, המשוגעת.

בשיעור זה אלמד אותך על הקול של הנביאה, למה דיכאו אותה במשך שנים ואיך לשחרר אותה מתוכך, איך בכול אישה מסתתרת קול של נביאה שרוצה להביע את עצמה בעוצמה, על סוד הבאר הידיעה הנשית העמוקה של המים, מה קורה לך אנרגטית בגיל המנפאוזה – גיל המעבר, ועל האישה המשוגעת – זו שהיא הכי נורמלית אבל לא מקבלת מקום לביטוי מילולי וריגשי – איך להקשיב לה ולבטא אותה בביטחה.

 

שיעור 11 לפגוש את האלוהים – רשימת השיעורים: גילוי האור, הארה על הגשמה, תה ועוגה, הרפיה וריפוי, אור וכלי.

השיעור הרוחני החשוב ביותר!! בשיעור זה אלמד אותך על גילוי האלוהות בחייך, על גילוי האהבה חובקת כול האלוהית, אספר לך על חוויות חוץ גופיות, מה קורה לך בתודעה כשאלוהים קורא בשמך להתעורר ולהגשים את הנשמה שלך, איך לדעת להכיל רוחנית סתירות של החיים, איך לשחרר ולבטוח בהדרכה האלוהית, על רמות שונות של ריפוי ואיך בכול אחד מהם האור האלוהי מתגלה ומביא איתו מסר של ריפוי, איך כול חפץ יכול לרפא אדם, על ריפוי פיזי ריגשי רוחני, על התפתחות רוחנית בניה של כלי להכלת האור, על פתיחת צ'קרת העין השלישית והשרשת הצ'קרה הראשונה, על ההבדל במקצבים של החומר לעומת האור בתהליכי ריפוי.

 

שיעור 12 סיום מעגל – שיעור פרידה

מעגל אחד נסגר ובו זמנית מעגל חדש נפתח בתוכך...

 

הקורס הוא ייחודי בעומק שבו הוא נוגע בלב הנשמה הנשית, בהתעוררות הרוחנית שהוא מציע לכול אישה ואישה. אם המילים ששיתפתי בהם אותך מדברים אליך, תואמים לעולמך, ואת מעוניינת לנסות משהו שונה ייחודי ועם משמעות, אני אשמח שתשתתפי בקורס, זה יהיה עבורי לעונג וכבוד ללוות אותך בדרך שלך לגילוי הקול והעוצמה הנשית.

 הקורס קורא  ללב שלך להתמלא, לא רק לשכל, אפשרי לעצמך להתמלא בהשראה ואהבה, הקורס הוא חוויה נשית ריגשית רוחנית, הוא קריאה לזיכרון עתיק רחוק של שפה נשית.

אפשרי לכול רעיון מהקורס להדהד בתוכך ולעורר בך ריפוי, למפגשים בקורס יש יכולת הדהוד של ריפוי לא רק לכאן ועכשיו, אלא גם להמשך חייך ולהשפעה חיובית על מעגלים נוספים סביבך : בן /בת זוגך, גברים, בני משפחה, הורים חברים וכו...חשוב היה לי ליצור קורס שיהיה מרחב ריפוי בטוח עבורך כאישה.

דעי שגם רק רעיון או מילה בקורס יכולים לעורר בחייך את הריפוי והשינוי שאת מחכה לו, אפשרי לתהליכים של גילוי, ביטוי, וריפוי להתרחש בחייך דרך ההשתתפות בקורס.

המילים הן מילים שנוגעות במעמקי הנשמה הנשית פותחות את השביל ומאפשרות ריפוי, בואי פתוחה, היי מודעת לגוף שלך, לנוכחות שלך, ללב שלך בזמן ההקשבה למפגשים וגם לאחר מכן

 

בכול שאלה או בקשה ניתן לפנות אלי באופן אישי דרך צור קשר באתר, ואחזור אליך עם תשובה בהקדם האפשרי.

 

בברכה והודיה גדולה על ההקשבה,

אוריה.

 

 

תקופת הביטול/החזרת רכישת הקורס יהיה תוך חמישה יום מיום התשלום. בקשת ביטול העיסקה יתבצע דרך המייל:

oryatao@hotmail.com

מענה יהיה תוך 4 ימי עסקים בהתחשב בשבתות וחגים ושעות הפעילות של חברת סליקת האשראי.

 

שימוש ותנאי החזרת המוצר יש לקרוא בתקנון האתר. תודה רבה!

 

כול הזכויות שמורות לאוריה עזאני

בכול בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להתייעץ עם הרופא המטפל.

אין דף זה לרבות הכתוב או סירטוני הוידאו מציגים את הדברים כפתרון לכול בעיה שהיא,ואינו נוטל אחריות על תוצאות ביצוע העצות והרעיונות הניתנים בו.

 

פניות אחרונות
אני 42 פלוס וגם יש לי 3 ילדים בן פורת יוסף ורוצה להכנס להריון ולא מצליחה אשמח מאוד לקבל יצעה
נתניה והסביבה
16/10/2019 23:56:41
אשמח לקבל פרטים
פתח תקוה והסביבה
26/07/2018 00:46:42
שלום אוריה, אני מטופלת IVF. אשמח לדבר איתך ןלשמוע מה אפשרויות הטיפול המתאימות עבורי.
תודה,
שלומית.
רמת גן - גבעתיים
04/05/2018 13:27:52
אשמח אם יחזרו אליי בנוגע לדיקור סיני בתחום פוריות.
תודה רבה
באר שבע והסביבה
14/04/2018 17:50:20
מטופלת ֳ¬vf
חיפה וחוף הכרמל
06/04/2018 22:43:18
מעוניינת לעשות דיקור לאחר החזרת עוברים אשמח לדעת
נתניה והסביבה
02/04/2018 22:54:32