קבלו יעוץ מהיר ובחינם!

על השינה

העולם מתחלק לשני סוגי אנשים,אלו שהיום שלהם מתחיל בבוקר וכאלו שהיום שלהם מתחיל בלילה.האם יש הבדל?כנראה שכן,אחרת לא הייתה נשאלת השאלה.

היום מתחיל עם קרן השמש הראשונה,כאשר השמש מתעוררת ופוצחת באורה, הציפורים ובעלי החיים ממהרים להתעורר ,עבורם זהו אות שצריך להתחיל את היום.

השמש בבואה אל היקום מביאה עימה חום,אנרגיה,תנועה,אותו חום שאנו זקוקים לו כל-כך כדי ליצור דברים,להחליטה חלטות,להפעיל איברים,חום זהו מצב שבו הכול קורה חיצונית,יש ביטוי מהפנים החוצה ובחוץ יש מספיק כוח כדי לתת ביטוי לפנים.

דוגמא חיה לכך הן עונות השנה,בחורף אנו מכונסים בבתים,אין לנו כוח ורצון לעשות דבר,אלא לשבת ולהתחמם ליד התנור,את הדברים החשובים אנו דוחים למחר,לעומת זאת בקיץ אנו יותר פעילים,יוצאים החוצה והיום מסתיים יותר מאוחר.

ללילה יש תנועה שונה,איטית יותר,כלפי פנים,אין חום ביקום,האור היחיד שנמצא זהו אור הירח,בזמן זה עלינו להתכנס פנימה וליצור דיאלוג עם המשפחה ובעיקר עם האני הפנימי,איך עבר היום?האם הצלחתי ליישם החלטות שהחלטתי אתמול? ומה אני רוצה לעשות מחר?אין זה זמן להתעורר ולצאת החוצה,אלא דווקא להתכנס להצטמצם ולהתכונן לשינת הלילה.

שינה לכאורה זהו מצב פסיבי,הגוף כמעט ואינו פעיל חיצונית,המחשבות נחות מטרדות היום,כאשר אנחנו רוצים לישון עלינו להחליט החלטה כזו,לא לחשוב מחשבות לפני השינה אלא לעצום עיניים ולכבות את המסך.

יש אנשים המפחדים להירדם,לאבד שליטה,הם אוחזים כל כך חזק היום שהסתיים ושטרם מוצה,עד שהם מתקשים להירדם.

אנשים אלו עליהם להבין שהשינה בלילה היא מראה ליום,ואם קשה להירדם צריך לבדוק מה ביום לא נעשה כראוי.האם התזונה שלי הייתה מעוררת מדי,אולי לא הספקתי ליצור את מה שרציתי.

החלומות הם כרטיס הטיסה שלנו למציאות אחרת,כמו שטסים לארץ זרה ,כך החלומות.צריך להתייחס אליהם בכבוד והקשבה, ולקחת אותם בגבולות הנכונים ולהבין שזוהי הארץ האחרת שיש להקשיב לה,אך לא חייבים לאמץ אותה.

השינה היא כמו מזון,ביום אנו אוכלים מזון פיזי ובלילה מזון רוחני,למרות שאמרתי קודם ששינה זה מצב סביל הרי בתוך הגוף זהו מצב פעיל,יש תנועה פנימית של הורמונים ,השיער צומח,הגוף מתקן את הנזק שנעשה במשך היום.

ע"פ הרפואה הסינית אנשים שהופכים את סדר היום פוגעים דבר ראשון במערכת העיכול.

מערכת העיכול זקוקה לחום ואנרגיה כדי לעשות את כול תהליך ההתמרה וההנעה,בלילה מערכת העיכול צריכה לנוח,אין אנרגיה ביקום ומכאן שגם אין אנרגיה לפעול,.אנשים שאוכלים ארוחות לילה מטורפות מתישים את מערכת העיכול ולוקחים אנרגיה מאיברים אחרים שעכשיו צריכים להיות פעילים אבל נאלצים לגייס את כוחותיהם ולמסור אותם למערכת העיכול.

ככול שנזין את עצמנו טוב יותר בלילה דרך השינה כך היום הבא יהיה בעל פוטנציאל של פריון,ההתחלה של היום מקורה בלילה לפני השינה,שם אנו זורעים את הזרע של היום הבא.

בשינה אנו מספקים לעצמנו את אנרגית החזון דרך החלום ואת החום דרך ההתכרבלות בשמיכה,ובבוקר כשהקרן הראשונה של היום מברכת אותנו לשלום והצלחה זה סימן שהגיעה השעה לנבוט ולצמוח ולהשתמש ביכולת היצירה שלהיקום.

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית .בכול מקרה של בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להוועץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע

פניות אחרונות
אני 42 פלוס וגם יש לי 3 ילדים בן פורת יוסף ורוצה להכנס להריון ולא מצליחה אשמח מאוד לקבל יצעה
נתניה והסביבה
16/10/2019 23:56:41
אשמח לקבל פרטים
פתח תקוה והסביבה
26/07/2018 00:46:42
שלום אוריה, אני מטופלת IVF. אשמח לדבר איתך ןלשמוע מה אפשרויות הטיפול המתאימות עבורי.
תודה,
שלומית.
רמת גן - גבעתיים
04/05/2018 13:27:52
אשמח אם יחזרו אליי בנוגע לדיקור סיני בתחום פוריות.
תודה רבה
באר שבע והסביבה
14/04/2018 17:50:20
מטופלת ֳ¬vf
חיפה וחוף הכרמל
06/04/2018 22:43:18
מעוניינת לעשות דיקור לאחר החזרת עוברים אשמח לדעת
נתניה והסביבה
02/04/2018 22:54:32