קבלו יעוץ מהיר ובחינם!

כוכב צדק בקשת

באמונה שלמה-כוכב צדק בקשת

לכוכב יופיטר או בשמו העברי כוכב צדק לוקח 12 שנים להקיף את כול גלגל המזלות,בחשבון פשוט יוצא שכוכב זה כול שנה מתארח במזל אחר.

מסוף חודש נובמבר כוכב צדק,נכנס למשך שנה למזל קשת. מזל קשת הוא  המזל שמייצג את כוכב צדק (ובאסטרולוגיה עתיקה צדק מייצג גם גם את מזל דגים),משמע: שיש חותמת כפולה ומשמעות מיוחדת לשהות צדק בקשת,ועל משמעות זו אעמוד במאמר זה (לשנת 2007).

מה מהותו של כוכב צדק?

כוכב צדק נקרא "המיטיב הגדול" ,הוא המעניק את השפע החומרי והרוחני לאדם ולטבע,את היכולת להקשיב לצו הלב,להיות נאמנים לעצמנו,לעשות את הצדק האישי שלנו עם עצמנו במערך אמנותנו.

לצדק יש קירבה לאמונה,האמונה במשהו הגדול או הגדולה שמנהל/ת את החיים, אמונה בהשגחה עליונה,הוא הכוכב שבא ללמדנו שדברים יכולים להשתנות לטובה,הוא המזרים אלינו את האופטימי והחיובי שבכול מצב , בגלל שהותו הקצרה באופן יחסי בכול מזל , הוא מעביר את המסר של שינוי והתמרה, החיים כגלגל, זרימה ללא מאמץ, הוא נותן את התחושה שדברים באים אלינו במזל ללא השקעת אנרגיה.  כוכב צדק מוליד מתוכנו את הרצון להתרחב ולצאת מעבר לגבולות עצמנו למשהו גדול יותר , למרחבים הקוסמיים , לטבע לבריאה . כוכב צדק אינו אוהב הגבלה ( בהשוואה לכוכב שבתאי), כוכב צדק בא להעניק עושר וצמיחה, הוא רוצה לעזור לנו  להרחיב אופקים, לצאת למסעות חובקי עולם,להכיר תרבויות חדשות,ללמוד לימודים גבוהים שיעזרו לנו בדרך לגדילה אישית.

מה משמעות צדק בקשת?

כאשר כוכב צדק נכנס למזל קשת שהוא כ"כ אוהב, ואותו הוא מייצג,הוא מרגיש בבית,והשפע שהוא משפיע זורם בקלות, כי אין כמו בבית המוכר החמים והנעים.

בני מזל קשת בכול העולם לא זוכים לעדנה בשנים האחרונות,כוכב פלוטו מתארח  במרחב השמימי בו מזל קשת מיוצג,ודורש מהם שיעור של שינוי והתמרה מבפנים החוצה עם רצון להיוולד מחדש.

כול התהליך הזה משאיר את בני מזל קשת עייפים ומותשים , כשהאנרגיה נמוכה, האש הקשתית מעומעמת , ואין כמו כוכב צדק כדי להחזיר את האמונה ללבבותיהם של הקשתים,ואת ניצוץ האש לעיניהם.

כפי שציין כשצדק נכנס לקשת, כול האלמנטים של צדק מקבלים דגש נוסף,כי צדק הוא הכוכב של מזל קשת.

אם כך הם פני הדברים, השאלה היא מה תהיה המשמעות הקוסמית של צדק בקשת?

סביר להניח שנראה התעוררות רוחנית , חלקה תהיה הרצון שלנו להכיר צורות חשיבה ורעיונות של תרבויות אחרות , להחליף רעיונות פילוסופיים , גישות טיפה אזוטריות לשאלה: מי מניע את העולם?, וחלקה תהיה הקצנה של אמונות דתיות.

מעניין לראות כיצד תפעל מערכת המשפט והחוק בארץ ובעולם,מזל קשת מייצג את החוק והמשפט, מאמין בצדק קוסמי , הוא מאמין שרצוי שהצדק יתגלה ולא רק שהחוק יתממש , האם החוקים החדשים שיחוקקו השנה יהיו עם גישה יותר פתוחה וצודקת עם קשר לאיכות החיים בע"ח והסביבה? האם מערכת המשפט תיתן דגש על פסקי דין צודקים ולא רק חוקיים? והאם הטבע ישקם את עצמו,לקשת יש קשר לטבע לצמיחה ולצבע הירוק (וגם לצבע סגול),ואחרי השרפות שהשתוללו בצפון הארץ בזמן המלחמה,אין כמו כוכב צדק בקשת כדי לעודד צמיחה של הצמחייה הטבעית על מנת להחזיר את הצבע הירוק לעיניים.

אלמנט נוסף של הצבע הירוק המתחבר לאיכות הקשתית,זה לא לרצות להיות במרחב של מישהו אחר.הקשת עם עולם אמונותיו  ונאמנותו לעולמו האישי,  איננו מתעסק או חומד את הדשא של השכן הירוק יותר ואינו רוצה להיות  במרחב הירוק של האחר למרות  אהבתו למרחבים,אלא הוא עסוק במרחב הירוק של עצמו לצמיחה והעצמה אישית ,בכלל הצבע הירוק השייך לצ'אקרת הלב מעניק מרחב וכיוון איזון ויושר, יכולת לראות את כול הפרטים בכול מצב ועוזר למצוא את האמת השוכנת בלב ובכך מזין תקווה נצחית.

מרתק לגלות שגם ברפואה הסינית, השנה שתבוא תהיה שייכת לאיבר הלב, כשהאנרגיה השמימית שלו תהיה עץ (ירוק)-והרי הקשת בא לעשות את האמת והצדק הפנימי של הלב בתוך המרחב הירוק של ההויה...לחבר את שני הרעיונות הללו כמו כלים שלובים.

כאמור כוכב צדק נכנס לקשת, וסביר להניח שנראה יותר צמיחה ואופטימיות, אמונה והתעוררות, רצון להתרחב מעבר לגבולות של עצמנו בכול המובנים. האינדיאנים אומרים ש"האמת נמצאת בין שתי דפיקות לב" באותו מרחב  שקט שאותו נשמע השנה ושם נרצה לעשות את הצדק האישי שלנו עם עצמנו באופן אינטימי , כול אחד בהתאם למיקום כוכב צדק במפתו האישית . הדברים נכונים תמיד לאיכות כוכב צדק,אך מאחר והשנה צדק מתארח בקשת,התחושה תקבל משנה תוקף.

כידוע צריך למזג את האורות עם הכלים, ועל כן יש להיזהר שלא נכנס לאופטימיות יתר כי לכוכב צדק יש נטייה להרחיב דברים, עלינו להיזהר שלא להיכנס לפינה של פנאטיות דתית ומלחמה בשם האמונה והצדק, לא להפריז ולא לבזבז בחומר כמו ברוח,אלא להיות בעלי עיניים פקוחות וערות המביטות בשינויים בחיים ולא הפועלים על אוטומט ומונעים מכוח המשיכה.

שתהיה לנו שנת אמונה וצמיחה בתוך מרחב ירוק, שנלמד את השיעור של צדק בקשת ונצא ממנו חכמים יותר, ושקטים יותר עם הבנה גבוהה וחיבור להשגחה עליונה.

כול האמור אינו מתייחס לצדק במפה אישית ולזוויות שהוא עושה לפלנטות.

כול הזכויות שמורות לאוריה עזאני .

המידע בדף זה אינו מהווה התוויה רפואית .בכול מקרה של בעיה רפואית או בזמן נטילת תרופות יש להוועץ עם הרופא המטפל או איש מקצוע

פניות אחרונות
אני 42 פלוס וגם יש לי 3 ילדים בן פורת יוסף ורוצה להכנס להריון ולא מצליחה אשמח מאוד לקבל יצעה
נתניה והסביבה
16/10/2019 23:56:41
אשמח לקבל פרטים
פתח תקוה והסביבה
26/07/2018 00:46:42
שלום אוריה, אני מטופלת IVF. אשמח לדבר איתך ןלשמוע מה אפשרויות הטיפול המתאימות עבורי.
תודה,
שלומית.
רמת גן - גבעתיים
04/05/2018 13:27:52
אשמח אם יחזרו אליי בנוגע לדיקור סיני בתחום פוריות.
תודה רבה
באר שבע והסביבה
14/04/2018 17:50:20
מטופלת ֳ¬vf
חיפה וחוף הכרמל
06/04/2018 22:43:18
מעוניינת לעשות דיקור לאחר החזרת עוברים אשמח לדעת
נתניה והסביבה
02/04/2018 22:54:32